2733
2739
عنوان

امشب شب مهمیه

796 بازدید | 41 پست
سلام دوستان امشب سالگرد عقدمون هستش و شوهرم اصلا یادش نیست چون بنده خدا خیلی مشغله داره حالا من میخوام سورپرایزش کنم بهم ایده بدید درضمن من چون سالگرد عروسیمون و تولد پسرم توی یک شبه مجبورم عقد را برای خودمون جشن بگیرم حالا لطفا راهنمایی کنید
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
آفرین به شما ما دیگه به سالگرد عقد کار نداریم، همون سالگرد عروسیمون و یه جشن سه نفره کوچیک میگیریم یه کیک خودت درست کن + ژله های زیبا
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
پیشنهادات من: خونه رو مرتب کن کیک سفارش بده و میوه بخر چن تا شمع روشن کن مبارک باشه
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه عزیزم اما اول که عنوان تاپیکت رو خوندم فکر کردم ازین جهت شب مهمیه که شب بیست و هفتم رمضانه و احتمال شب قدر بودن رو داره تاپیک زدی،، به هر حال مبارک باشه و خوشبخت باشید
خدارو شکر
2728
منم دقیقا حدس مهریماه و زدم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2740
2706