2737
2734

سلام 

رشته زیست شناسی جانوری آوردم 

بنظرتون خوبه ؟ برم یا بمونم پشت کنکور ؟ 

میشه اونایی که این رشته رو خوندن یا اگه کسی رو میشناسن کمکم کنن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سال اولته کنکور میدی؟ پشت کنکور بمونی بهتره از اینه چهار سال درس بخونی بعد بیکار باشی (البته اگر تل ...

ن سال دوممه سال اول که اصلا کنکور ندادم اسالم ک اینجوری شد

ن سال دوممه

در آینده یه با سواد بیکاری 

پس بشین امسالم درس بخون ولی خیلیییییی تلاش کن یا اگر میبینی نمیتونی تو کنکور تجربی اوکی بشی برو کتابای هنر و بگیر کنکور هنر بده حداقل بازار کار هنر از زیست شناسی جانوری بهتره

2738
در آینده یه با سواد بیکاری  پس بشین امسالم درس بخون ولی خیلیییییی تلاش کن یا اگر میبینی نمیتون ...

آره واقعا 

دودلمم بمونم پشت یا نه ؟ 

اونور میگم اگه اینو از دست بدم چی ؟

به نطر منم خوب نیس علوم پایه نزن بشین یه سال دیگه بخون تو رشته تجربی پرستاری و پیرا پزشکی خوبه

من به تمام آرزوهایم قول رسیدن دادم پس خدا جون به لطف تو خیلی نیاز دارم با احمق بحث نکن چون اون تو رو اندازه خودش پایین میاره تا بتونه زمینت بزنه با آدم بی شعور بحث کردن مثل کشتن پشه رو صورت خودته  خودت آسیب میبینی 
آره واقعا  دودلمم بمونم پشت یا نه ؟  اونور میگم اگه اینو از دست بدم چی ؟

اصلا به اینکه بری این دانشگاه فکر نکن(البته اگر میدونی میتونی درس بخونی) چون این رشته فقط اینجوریه که من فق یه لیسانس دارم

اینور همچین چیز جالبی نی که بخوای از دست بدی ناراحت شی باید تلاشت و ببر بالا تا حداقل اگر داری زحمت میکشی ی جای تاپ و خوب بری