2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بهم ریخته توضیح دادی عزیزم. یعنی هر روز درمارولر میزدی و روغن آملا و بقیه گیاه هایی که گفتی رو ...

عزیزم شما چه کار کردی ؟الان موهات چطوره ؟منم مثل شمام خیییییلی حالم بده 😭 تو رو خدا میبینی جوابمو بده 

2731
عزیزم تو رو خدا جواب بده کارایی ک کردی برای موهات اثر داشت؟؟ ریزش منم هورمونیه

عزیزم شما چی کار کردی ؟برای منم هورمونیه دارم سکته میکنم موهام تمام شد ،هییییچ جوره هم ریزش کم نمیشه قطع که هیچی 

2738
عزیزم موهای شما خشکن یا چرب؟؟ موهای من چربن وقتی روغن میزنم ریزش میگیرم😕😕

موهام چربه بایدروغنی استفاده کنی که مخصوص پوست چربه مثل آملا،جوجوبا رزماری نعنافلفلی و...همراه روغنت یه روغن درخت چای هم بگیر وقاطی روغنت کن مثلا ۱۵قطره بریز داخل روغنی که میخوای همون لحظه استفاده کنی هم ریزش نمیده هم چربیه موهاتو کنترل میکنه

من موهام چند ساله همون اندازه قبلی هستن رشد ندارن خیلی رشدشون کمه دکتر رفتم می‌گفت رشد میکنن به این ...

باروغن آملاروغن تراپی کن وماساژ بده ازنمک دریادلفین استفاده کن ۳قاشق نمک بایه لیوان آب آخرحمام وبا آب سرد دوش بگیر از روبالشی ساتن وکلاه ساتن استفاده کن شبا، ساقه موهاتو روغن تراپی کن روغن هات اویل واسه رشدموخوبه موهاتو بلندمیکنه

2706