2737
2734
عنوان

برندگان مسابقه آرزوهات رو نقاشی کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 31 پست
مرسی عزیزم . سارا من عدد ۱۱ رو به پیش شماره اسارل کردم که تبریک تولد برا اون خط نره . ولی مینوشت پیا ...

سلام

نمی دونم چرا پیام نرفته.

عدد ۱۱ باید با همون گوشی پیامک می شد.

شما که تاریخ تولد روی کاربری تون نیست.

۲۷ مهر هم سالگردتون هست.

الان niniyar_3 هستن می خواهید از ایشون هم بپرسین.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نمی دونم چرا پیام نرفته. عدد ۱۱ باید با همون گوشی پیامک می شد. شما که تاریخ تولد روی کاربری ...

خط برا من نیس الان پیش کسی هستم که با گوشیش ثبت نام کردم  پیامک فرستادم ولی نرفت باشه میپرسم ممنون

خط برا من نیس الان پیش کسی هستم که با گوشیش ثبت نام کردم  پیامک فرستادم ولی نرفت باشه میپرسم مم ...

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

نمی دونم شاید شماره شون عوض شده یا...

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2731
مرسی ممنونم

2738
مرسی عزیزم . سارا من عدد ۱۱ رو به پیش شماره اسارل کردم که تبریک تولد برا اون خط نره . ولی مینوشت پیا ...

به چه شماره ای ارسال کردید؟

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

سلام عزیزم  نینی یار جان  وقتی میخوام  توی تاپیک. حذف لینک بزارم

یا توی کامنت ها مینویسه شما مجوز درج لینک در پست را ندارید چرا؟  میشه لطفا درست کنید چون تاپیک خصوصی دارم خیلی وقته نتونستم حذفش کنم  ممنونم

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍

سلام دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی هستم و فرصتی برام باقی نمونده 

باید ۱۰۰ تا زوج که در ۵سال اول ازدواجشون هستند، هم زن و هم شوهر پرسشنامه یک ربع عه‌ای رو جواب بدن

ممنون میشم اگر شرایطش رو دارید این رو برای همسرتون هم بفرستید

https://survey.porsline.ir/s/hDS7eXu#?ref=te

اگرم مایل باشید می تونید ایمیلتون رو بذارید تا نتایج براتون ارسال بشه💕

سلام ببخشید خانم تهرانی یکی از اکانتای منو تعلیق کردن هیچ جوره راصی نمیشن برگردونن لطفا خواهش میکنم بگید برگردونن قول میدم هیچ کاری باهاش انجام ندم توروخوا

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
2706