2737
2734
عنوان

افسردگی مامان مانی

108 بازدید | 15 پست

خیلی افسرده ام همزندگیش به خودکشی فکر میکنم.من اصلا حال روحیم خوب نیست.کمک میخوام   شادی بیارم برا خودم بخاطر بیماریم دایم درد  تختخواب

من یه بچه دارم که کنارمه خدارو شکر اقلا بچه دار شدم پسرم هم انگار افسردگی گرفته که میبینم اینطوره ولی نه به اندازه ی من 

بچه ها من قدیمی و اوایل اومدم مامان مانی هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاسی دوره ای چیزی برو حالت بهتر بشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2728
اخه چرا اینجورری میشن آدما؟

بیمارم 

چون تو خونه بستری هستم و بزور میتونم راه برم و کمرم مشکل داره و لگن هام و ستون مهره هام 

بدون رانندگی و پیاده نشدن میرم.

مگه داروهام خوب تاثیر بذاره بتونم کمی راه برم نفس آزاد بیرون رو تنفس کنم من تا حالا دکتر ها نتونستن درمانم کننخیلی ساله هی وخیم تر شدهدختر پر شور و ذوقی بودم همش تحصیل و تو اجتماع الان یه شهر غریب و تنهام خانواده هم ندارم مادرم چند سال پیش ضربه مغزی شد تو کرونا حتی باز کشته دادیم 

بعدش هم تصادف عمو و منم کسی رو ندارم چیکار کنم خواهر

2738
اگه میتونی برو مشاوره،ورزش کن پیاده روی موسیقی بزار،یه دوست پیدا کن کلاسی چیزی میتونی برو

ورزش نمیتونم بکنم باید مراغب باشم حتی یه بطری آبل هم نمیتونم اگه مسکن نباشه کلا دستام و پاهامم نمیتونم حتی تکون بدم

ورزش نمیتونم بکنم باید مراغب باشم حتی یه بطری آبل هم نمیتونم اگه مسکن نباشه کلا دستام و پاهامم نمیتو ...

بشین فیلمای شاد وطنزنگاه کن،اهنگ گوش کن چیزی ک میدونی خوشحالت میکنه،یه دوست خوب پیدا کن حتی مجازی هم میتونه روحیه ادم رو خوب کنه،البته خوبش ها،

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
منم مثل توام

من هفت ماهه مادرمو از دست دادم پنجاه سالش بود و سالم

خواهرم تازه مهاجرت کرده اروپا

پدرم سرطان داره و ورشکست شده

همان یک خواهرم دارم

جاریم هم همین یکدونه داشتم،دو ماهه فوت کرده

مسئولیت کار مامانم هم روی دوشمه

توی این شهر هم تنهام

تنها امیدم بچم و همسرم هستن

2706