2733
2734

سلام دوستان من تو ۱۲ هفته سرویکس ۳۸ بود با اینکه استراحت مطلق بودم دیروز تو انومالی ۳۰ شده بود دکتر گفت باید پساری بزاری فردا نوبت دارم بنظرتون تأثیر داره واسه بچه مشکلی پیش نمیاد اگه میدونین راهنماییم کنین خیلی استرس دارم 

نه نمیدونم

برو دکتر

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این راهو کامل رفتم هر سوالی داری بپرس،من برای انومالی که رفتم طول سرویکسم ۲۸ بود که گفت ۲هفته دیگه باید دوباره سونو بدی ببینم ثابت میمونه یا عددش کمتر میشه که مال من ۲۶ شد هفته ۲۰ سرکلاژ کردم هفته ۲۶ پساری گذاشتم پساری کلا یک دقیقه طول کشید و مشکلی پیش نیومد سرکلاژ و پساری و استراحت مطلق و آمپول وشیاف پروژسترون برای من خیلی کارایی داشت مخصوصا سرکلاژ

2731
من این راهو کامل رفتم هر سوالی داری بپرس،من برای انومالی که رفتم طول سرویکسم ۲۸ بود که گفت ۲هفته دیگ ...

دکتر به من گفت فقط پساری کافیه الان میخوام بدونم پساری مشکلی واسه بچه نداره میتونه نگه داره بچه رو 

منم چیزی نمیدونم ولی استرس نداشته باش منم ۴۰ روزه سرکلاژ کردم. چرا سرکلاژ نمیکنی؟ اگر هفته بالا نیست ...

تو ۱۹ هفتم دکترم گفت پساری کافیه نمیدونم میشه به پساری اطمینان کرد شما سرویکستون چند بود 

2738
خیلی ممنون دکتر م گفته پساری میخواستم ببینم کسی استفاده نکرده 

اها

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
حتما انجام بده هم سرکلاژ هم حلقه هم استراحت و دارو البته پیش یه دکتر خوب نه هر دکتری ،دکتر من عمل سر ...

چیکار کنم سر کلاژ میگه نمیخواد اگه پساری بزارم خدایی نکرده باز کم بشه میتونم سرکلاژ کنم چون طولش ۳۰ میگه نمیخواد

دکتر به من گفت فقط پساری کافیه الان میخوام بدونم پساری مشکلی واسه بچه نداره میتونه نگه داره بچه رو&n ...

نه عزیزم چه مشکلی اتفاقا حتما باید انجام بشه برای کسیکه طول سرویکسش پایینه وگرنه احتمال داره بعدا که سنگین میشه زایمان زودرس کنی اصلا چیز سختی نیست یه حلقه هست که میذاره جلوی دهانه رحم کاری به بچه نداره حتما ازچندتادکتر دیگه سوال کن درمورد سرکلاژ چون سرکلاژ درصدنگهداریش نسبت به پساری بیشتره اصلا سرسری نگیر این موضوعو بعدم اگه پیش دکتر خوبی بری هیچ اتفاقی نمی‌افته تازه من ۲۰هفته و ۳روز بودم سرکلاژ کرد یعنی از وقتش گذشته بود ولی کارش عالی بود

نه عزیزم چه مشکلی اتفاقا حتما باید انجام بشه برای کسیکه طول سرویکسش پایینه وگرنه احتمال داره بعدا که ...

امید به خدا فردا باید برم بزارم ایشاالله که کافی باشه 

چیکار کنم سر کلاژ میگه نمیخواد اگه پساری بزارم خدایی نکرده باز کم بشه میتونم سرکلاژ کنم چون طولش ۳۰ ...

اینکه طول سرویکست کم میشه بده بعضی دکترا هیچی نمیدونن اصلا اعتماد نکن حتما نظر یکی دوتا دکتر خوب دیگه رو بپرس تا وقتو ازدست ندادی اتفاقا دکترمن گفت چون کم میشه حتما باید سرکلاژکنی وتا روز آخر آمپول و دارو استفاده کردم سرکلاژم بیهوش میکنن دهانه رحمو با نخ میدوزن بعداز عمل یه کوچولو درد داری که مسکن میزنن خوب میشی 

2706