2737
2739

دوستان چند تا سوال در ارتباط با کنکور دارم من معلولم و مشاوری نیست که از راه چت باهام ارتباط بر قرار کنه .

دوازدهم انسانی ام و تا حالا کنکوری نخواندم . اگر شروع کنم می رسم؟ یا اگر سال بعد بخوانم چه فرقی داره؟ 

رشته هاش چیه و برای رشته چی را بیشتر بخوانم؟ 

عزیزم به عنوان کسی که تجربه کنکور داره شاغل هم هستم و افراد زیادی رو هم از دانشگاه های دولتی هم آزاد دیدم

میگم واقعا فرق خاصی نمیکنه در آینده

ولی چون طبیعتا آدم دوس داره تلاش کنه و چیز خوبی قبول بشه اگر میتونی از همین الان شروع کن به خوندن و بیشتر تمرکز رو بذار روی همین سال آخر 

ولی موندن پشت کنکور اصلا ارزش نداره فقط عمر و جوونی آدم رو تلف میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاپیک قبلتم دیدم چون اطلاعات نداشتم جواب ندادم اگه جواب نمیدیم واسه اینه که نمیدونیم عزیزم

واقعا دارم دیوانه می شم دوست عزیز . خیلی زور به خاطر اینکه حرف نمی توانم بزنم کسی کمک نکنه . 

2731
عزیزم به عنوان کسی که تجربه کنکور داره شاغل هم هستم و افراد زیادی رو هم از دانشگاه های دولتی هم آزاد ...

اگر الان شروع کنم به خوندن واقعا می رسم؟ چون سال دوازدهم معدل خیلی مهمه و امتحان ها هم امتحان نهاییه. 

تعرفه حذف عمومی ها و پنجاه درصد معدل را شنیدید؟ 

الان عمومی نخونم معدل می کشه پایین تخصصی نخونم کنکور که بیچاره ام

اگر الان شروع کنم به خوندن واقعا می رسم؟ چون سال دوازدهم معدل خیلی مهمه و امتحان ها هم امتحان نهاییه ...

اخه توی دو سال گذشته هزار مدل قانون جدید از خودشون درآوردن

رسیدن یا نرسیدن رو نمیدونم الکی هم نمیخوام بهت امیدواری بدم من همیشه میگم آدم باید توی شرایط فعلی خودش زندگی کنه و تنها کاری که الان میتونی انجام بدی اینه که خیلی تمرکز کنی روی همین درس ها 

2740
اخه توی دو سال گذشته هزار مدل قانون جدید از خودشون درآوردن رسیدن یا نرسیدن رو نمیدونم الکی هم نمیخو ...

باور کنید مدرسه نمی رم و خودم تو خونه درس می خونم به شکل متفرقه امتحان میدم. هزینه زیادی هم نمی توانم بکنم چون تا حالا خیلی خرج رو دست پدرم گذاشتم. دانشگاه می ترسم چون که لالم قبولم نکنند🥲

2706