2733
2734
عنوان

دمنوش ضدسودای ممنوع برای پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 55 پست
عزیز خیلیییییب کم اثر داره برام دیگه موندم چه کنم هرچی بگی امتحان کردم

از شب قبلش خیسوندی یعنی باید ۵ تا انجیر رو باز کنی توی آب داغ بزاری درشو ببندی بیرون از یخچال باشه صبح ناشتا بخوری یه ژله غلیظ روش میبنده به این صورت خوردی؟راستی اصلا ماست نخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از شب قبلش خیسوندی یعنی باید ۵ تا انجیر رو باز کنی توی آب داغ بزاری درشو ببندی بیرون از یخچال باشه ص ...

اره باورکن. با گلاب خیس کردم ازشب قبل خوردم. تو ببین سودام چقد بالاس که با پودر موسیلیومم اثر نداره

2731
اره باورکن. با گلاب خیس کردم ازشب قبل خوردم. تو ببین سودام چقد بالاس که با پودر موسیلیومم اثر نداره

چرا انقدر غمگینی اگر داستان پرولاکتین بالای منو میدونستی پس چی میگفتی من ته تمام دردها بودم آخرش....اصلا امید به زنده موندن نداشتم تا جایی که راه رفتن برام آرزو شده بود

چرا انقدر غمگینی اگر داستان پرولاکتین بالای منو میدونستی پس چی میگفتی من ته تمام دردها بودم آخرش.... ...

عزیزدلم. امیدوارم الان بهترباشی. ناراحت شدم. خدا هممونو شفابده. نه ناراحت نیستم. خسته شدم فقط از مشکلات کناره یبوست. تاپیکام هس

علایم پرولاکتین بالا چی هست گلم؟

من چند سال پیش سر درد داشتم،سینهام درد میکردو میزد به زیر بغلم رفتم پیش دکتر زنان معاینه کرد با دستگاه گفت هیچیت نیست فقط سینهات ملتهبه و آزمایش خونمم خوب بود....چند وقتی گذشت دیدم درد دارم خوب نمیشم رفتم پیش دکتر غدد برام آزمایش پرولاکتین نوشت دادم خیلییییی بالا بود یه دوره قرص خوردم خوب شدم..... تا همین چند ماه پیش رفتم پیش دکتر گیاهی واسه یسری مشکلات دیگه گفت سودای بدنت بالاست بهم شربت داد یه دوره خوردم مشکلاتم حل شد خدایی، ولی دوباره سینهام درد میکردو همون علائمو داشتم شربتو که قطع کردم سینهامم خوب شد....اسیر شدیم خداوکیلی 

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
ترشح شیر از سینه. درد سینه. ریزش مو. پریود نامنظم یا قطع پریود. ولی برای من اصلا علامت نداش با ازمای ...

مرسی عزیزم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
من چند سال پیش سر درد داشتم،سینهام درد میکردو میزد به زیر بغلم رفتم پیش دکتر زنان معاینه کرد با دستگ ...

یبار طب سنتی به من دمنوش شنبلیله داد. وااااای چشمت روز بد نبینه. پرولاکتین وحشتناک میره بالا. اصلا بعضیاشون بلد نیستن

عزیزدلم. امیدوارم الان بهترباشی. ناراحت شدم. خدا هممونو شفابده. نه ناراحت نیستم. خسته شدم فقط از مشک ...

دیدم پست هاتو گلم ۹۹ درصد مریضیهاتو من دارم ولی خوب انقدر من دردم زمانی زیاد بود که دردشقاق برای من چیزی نیست الانم که برای شما تایپ می کنم یه طرفه نشستم  

من چند سال پیش سر درد داشتم،سینهام درد میکردو میزد به زیر بغلم رفتم پیش دکتر زنان معاینه کرد با دستگ ...

مرسی عزیزم

ان شالله مشکلت کامل حل شه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
یبار طب سنتی به من دمنوش شنبلیله داد. وااااای چشمت روز بد نبینه. پرولاکتین وحشتناک میره بالا. اصلا ب ...

این دکتر بود نمیدونم چرا گند زد....خیلی از این عطاریا و کسایی که طب سنتی انجام میدن تجربی اطلاعات کسب کردن مدرک ندارن که سواد ندارن 

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2706