2733
2739
عنوان

خارش ناحیه واژینال

105 بازدید | 14 پست

خانوما الان نزدیک دو هفتس ناحیه خارجی تناسلیم خارش گرفته اونم هر چند ساعت یه خارشی میگیره یا بعد ادرار کردنم هیچ چیزی هم مثل تبخال یا زگیل نزده فقط نگرانم که چی میتونه باشه به نظرتون از عفونته یا چیز دیگ ای؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم یا عفونته یا حساسیت

یه مدت بعد دسشویی که خودتو شستی با اب نمک خودتو بشور بزار همون اب نمک بمونه، توی خونه زمانی که کارنمیکنی عرق کنی ش و ر ت نپوش

از دستمال کاغذی استفاده نکن بجاش با پارچه های تمیز خودتو خشک کن، اونم به و ا ژ ن نزن و مثلا کنار پاتو ضربه ای خشک کن

از صابون و شامپو برا شستشو استفاده نکن و با شامپو بچه فیروز خودتو بشور و شیو کن

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
پماد کلوتریمازول غیرواژینال بکیر  به لبه های لابیات بزن

عزیزم خودسر پماد نگیر، اونم غیرو اژ ینال

حتما دکتر باید برات بنویسه و و ا ژی نال باشه

2738

راستی لباس زیرتم که میشوری مطمئن شو خوب ابکشی شده باشه و شوینده نداشته باشه

اگه دیدی حساسیت نیست و بعد یه هفته خوب نشد برو دکتر بهت پماد میده

عزیزم خودسر پماد نگیر، اونم غیرو اژ ینال حتما دکتر باید برات بنویسه و و ا ژی نال باشه

ایشون گفتن بیرون واژن لابیا خارش دارن، منم پماد درست رو معرفی کردم

اشکالش چیه؟؟؟؟؟ 

براشون مجدد نوشتم ترشح دارن برن دکتر،، اوکی

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
ایشون گفتن بیرون واژن لابیا خارش دارن، منم پماد درست رو معرفی کردم اشکالش چیه؟؟؟؟؟  براشون مج ...

مگه با شما دعوایی حرف زدم که اینجوری میگی.....

برای ناحیه تنا‌سلی حتی خارجی هم باید واژینال استفاده بشه، چون درصدش متفاوته

مگه با شما دعوایی حرف زدم که اینجوری میگی..... برای ناحیه تنا‌سلی حتی خارجی هم باید واژینال استفاده ...

دکتر واژه باید رو نمیگه والا

من از تجربه و دارویی که دکتر زنان بهم در این مورد دادن راهنمایی کردم، پماد کلوتریمازول واژینال و غیر واژینال

داریم، واژینال برای ترشح و خارش داخلی

غیرواژینال برای قسمت بیرونی واژن

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
دکتر واژه باید رو نمیگه والا من از تجربه و دارویی که دکتر زنان بهم در این مورد دادن راهنمایی کردم، ...

والا منم چندتا دکتر رفتم و اخرشم با دو دوره پماد خوب نشدم همون کارا که گفتمو کردم خوب شدم، منم از رو هوا نگفتم

کلوتریمازول غیروا‌ژ‌ینال برای مثلا دست و پا اینا استفاده میشه و برای ناحیه تناسلی که نزدیک وا‌ژ‌ن هم هست بهتره وا‌ژ‌ینا‌ل استفاده بشه 

شما هم درست میگی

درکل چه خوبه با ملایمت باهم رفتار کنیم

اگه من جوری جواب دادم که عصبی بشید عذرمیخوام

والا منم چندتا دکتر رفتم و اخرشم با دو دوره پماد خوب نشدم همون کارا که گفتمو کردم خوب شدم، منم از رو ...

خواهش میکنم، دوست عزیز

2706