2737
2734
عنوان

این خواستگاره

551 بازدید | 38 پست

که دیروز تاپیک زدم بعد امروز زنگ زد از حد خودش گذشت منم هرچی از دهنم دراومد بارش کردم رفته وضعیت گذاشته واتساپ خیبی دوست دادم جوابشو بدم بازم حرفش بزنم بعد فقط من وضعیت رو می بینم با خط ریگه رفتم نبود به نظرتون منم وضعیت بزارم تیکه بندازم یا بی تفاوت باشم😂

شمارشو پاک کن و دنبال کشمکش نباش

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

با خط دیگه وضعیتشو نتونستی ببینی چون اون آقا شماره خط دیگه رو سیو نداشته. باید دوطرف سیو باشن تا ببینی

بعدشم این خز بازیا چیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با خط دیگه وضعیتشو نتونستی ببینی چون اون آقا شماره خط دیگه رو سیو نداشته. باید دوطرف سیو باشن تا ببی ...

شماره بابامو سیو داره نتونستم ببینم چون فقط زده من ببینم از بقیه پنهون کرده 

آخه هنوز کامل خالی نشدم😂

لولتو نیار پایین با این کارا

پاک کن گمشه بره

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740
زنگ زد گفت عشقم‌منم بدم اومد یه استوری گذاشته الان میفرستم

چند وقته ميشناسيش؟

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
با خط دیگه وضعیتشو نتونستی ببینی چون اون آقا شماره خط دیگه رو سیو نداشته. باید دوطرف سیو باشن تا ببی ...

وای وضعیت و پروفایلای جاری منو ندیدی همه رو زخمی میکنه اصن ی وضعی اصلا آدم نمیدونه منظورش به کیه 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2706