2733
2739
عنوان

نوزادم نمیخنده

258 بازدید | 18 پست

دخترم ۴۳ روزشه لبخند نمیزنه. شاید کلا ۲ بار زده . همه کار میکنه باچشم دنبالت میکنه، یکم غلط میزنه. کم کم گردن میگیره ولی لبخند نداره و من نگراااانم چون خواهرزادم اوتیسمه😔

ولی هنوز خیلی کوچولوعه واسه خندیدن

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نگران نباش یکم صبر داشته باش 

از لحاظ پزشکی بین ۳ تا ۲ ماهگی اکت چهره شروع میشه 

زوده الان

تازه ثبت نام نکردم رمز کاربری اکانت قبلیمو یادم رفته بود مجبور شدم جدید بزنم😭تیکر بارداری نیست خدا بخاد تیکر جواب ویزامه برای مهاجرت توبی که داری اینو میخونی میشه یه صلوات به خاطر اینکه زندگی روی خوش بهم نشون بده بفرستی ؟❤️
2728

اگه دکتر ویزیتش کرده نگران نباش 

چون همش تو فکرته استرسی شدی 

هنوز زوده عزیزم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2740

عزیزم ترست طبیعیه به خاطر شرایطی که داری من برادرم اتیسمه زمانی که دخترم بدنیا اومد تا راه بیفته مردم و زنده شدم سر هر چیز کوچیکی زوم میکردم روش ببینم طبیعیه یا نه ولی نگران نباش عزیزم 

آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️
ببیم خیلی دقت میکنههه . قشنگ گوش میده و نگاه میکنه ولی دریغ از به لبخند

اصن نگران نباش 

اوتیسم و یه سری از این قبیل بیماری ها مثل دور از جون سرطان و اینا از پدر منتقل میشه احتمال نصف یک درصد از مادر 

حساس نشو 

یکم دیگه بگذره لبخند میزنه

تازه ثبت نام نکردم رمز کاربری اکانت قبلیمو یادم رفته بود مجبور شدم جدید بزنم😭تیکر بارداری نیست خدا بخاد تیکر جواب ویزامه برای مهاجرت توبی که داری اینو میخونی میشه یه صلوات به خاطر اینکه زندگی روی خوش بهم نشون بده بفرستی ؟❤️
2706