2733
2739
آیت الله مکارم شیراز:نشان دان چهره قمر بنی هاشم اشکال دار آیت الله خراسانی:دیدن فیلم رستاخیز حرام است آیت الله شبیری زنجانی:نشان دان چهره قمر بنی هاشم حرام است آیت الله مظاهری:نشان دادن چهره حضرت عباس و اهل بیت حرام است
لبخند تو را چند صباحیست ندیدم یکبار دگر خانه ات آباد بگو ... سیب
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بسم الله الرحمن الرحیم ⭕اطلاعیه مهم⭕ ﺳﺮﺍﻧﺠﺎﻡ پس از لابی های مکرر، ❌فیلم موهن و سراسر اشکال "رستاخیز " ❌اجازه ی اکران گرفت و علی رغم تلاش عده ای از علما و بزرگان، متاسفانه روز عید بنا بر اکران این فیلم دارند. عده ی زیادی از جامعه ی مذهبی در جریان إشکالات اساسی و عمده ی این فیلم هستند ولی متاسفانه بعلت کم کاری و غفلت مان تعداد زیادی از محبین و دلسوختگان اباعبدالله علیه السلام در جریان این فیلم و توهین هایش ب ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام و تحریف واقعه ی عاشورا نیستند. 😰😔 ✅فلذا بر ماست از ابزار رسانه ای مان نهایت استفاده را کرده و قدمی کوچک در راه حفظ مقدسات شیعه برداریم و با آگاه کردن ❗حتی 🔸یک نفر🔸 موجی از اعتراض و نارضایتی از این فیلم قبیح ایجاد کنیم ک شاید مانع اکران این فیلم سراسر توهین شویم.🙏 إشکالات اساسی فیلم:👈 ١- وجود نداشتن حرمله در داستان فیلم!😡 ٢- بر گشتن خون علی اصغر علیه السلام ب زمین و ریختن آن روی سم اسب اباعبدالله علیه السلام حال آنکه بر أساس تمامی روایات این خون ب آسمان رفته و باز نگشته.😐 ٣- نشان دادن چهره ی حضرت عباس علیه السلام ومعرفی ایشان بعنوان یک فرد قوی هیکل و قلچماچ، بدون تکیه بر ادب و معرفت ایشان نسبت به برادر و امام شان، که تأثیر خاصی هم در واقعه ی عاشورا نداشته است.😑 ٤- نشان دادن چهره ی علی اکبر علیه السلام و کشته شدن ایشان تنها با یک زخم کوچک در صورت!!! و اصلا إربا إربایی در این فیلم معنا نمی دهد.!!😠 ٥- وارد شدن خانواده ی حر در جریان فیلم! دختر و همسر وی! حال آنکه بر أساس تمام تواریخ حرفی از خانواده ی حر ب میان نبوده است.😕 ٦-چرخیدن داستان بر پایه ی یک جریان عشق و عاشقی!! و در واقع عاشورا در کنار این داستان قرار دارد!!!😡 ٧- موسیقی فیلم ک یک فرد غیر مسلمان هالیوودی ساخته 😮و کوچکترین احساسی نسبت ب واقعه ی عاشورا نداشته و در نهایت آنچه ک از آب درآمده مانند فیلم های اساطیری همچون کشتی نوح و کتاب آفرینش و ...است و ذره ای تقدس در آن نیست. ٨- بیان صرفا تاریخی بودن واقعه ی عاشورا تا مذهبی بودن و تقدس آن و اینکه یکی از ارزش های شیعه و مقدسات شیعیان امام حسین علیه السلام هستند. در واقع آنچه ک در این فیلم مطرح میشود شجاع بودن یک مردی ب اسم "حسین" علیه السلام است ک اتفاقا نوه ی پیامبر هم بوده است!!! نه امام و ولی و مقتدای شیعیان! 😡😡 بنظر می رسه جناب درویش برای اینکه بتونه خودش رو جهانی کنه، خواسته فیلمی بسازه ک مقبولیت جهانی داشته باشه و عاشورایی در ذهن خودش خلق کرده ک برای مردم دنیا جذابیت داشته باشه.😔 و نکات بسیاری ک در این مقال نمی گنجد برای اطلاعات بیشتر می توانید با سرچ در نت، نقدهای کارشناسانه ایی ک از جنبه های مختلف بر این فیلم قبیح وارد است را مطالعه بفرمایید. 👈از همین حالا با ارسال این پیام برای دیگر دوستان در این اطلاع رسانی سهیم باشیم.✅ ✊اگر نبودیم در کربلا، امروز تمام قد در مقابل حرمت شکنان خاندان پیامبر صل الله علیه و آله می ایستیم. لبیک یا حسین علیه السلام✋
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2740
اگر شما هم مثل من اعتراض دارید به اکران فیلمی که عظمت واقعه عاشورا را در قاب حقیر دوربین به تصویر کشیده، جمال و جلال و نور صورت عباس بن علی، و علی بن الحسین و ... علیهم السلام را به قیاس چهره بازیگران درآورده، و کاش فقط همین بود... حتی در همین قالب محقرش، صداقت را هم رعایت نکرده و چندین مورد اشتباهات عجیب در بیان وقایع و شخصیت ها مرتکب شده، به این شماره از وزارت فرهنگ تماس بگیرید و اعتراض خود را از اکران فیلم رستاخیز اعلام کنید: 38512214 این یک پیام زنجیره ای است، از همانها که تهش مینویسند برای همه بفرستید! اما این یکی را، من خودم از تک تک دوستانم خواهش میکنم جدی بگیرند. خودم چند دقیقه قبل تماس گرفتم، بارها و بارهای دیگر هم تماس میگیرم و همه اطرافیانم را هم متقاعد میکنم که تماس بگیرند. میدانم انقدر پیامهای زنجیره ای در این فضاها برایتان آمده که شاید دغدغه و حوصله تان را از بین برده. اما این بار بیایید یک "یاعلی" جانانه بگوییم و همه مان هرچه تیر داریم در تاریکی رها کنیم، بلکه به لطف سیدالشهدا، هجمه این تیرهایمان کارساز شود. به نیت دفاع از علی اصغری که از شیرخواره بودنش، و شهادتش به تیر حرمله ی ملعون، در این فیلم خبری نیست...
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
من نظر خودم میگم شاید خیلی یا مخالف باشن یا موافق ولی تو فیلم مختار هم چهره قمر بنی هاشم نشون دادن که تو تلوزیون حذف شد ولی ویدیو تو گوشی پخش شده بود . من واقعا خوشم نیومد تصویری که تو ذهنم بود خیلی قشنگ تر بود و شجاع تر نتونسته بودن قشنگ حق اداوکنن
خدایا آن ده که آن به ..😊یه مامان عاشق بچه😍 👨‍👩‍👧ما منتظر لطف خداییم 👶👶
2706