2733
2739
عنوان

سونو 3 بعدی ضرر داره؟

152 بازدید | 25 پست

امروز رفتم سونو وزن وقتی انجام داد دیدم گفت اینم عکس 3 بعدی صورتش اومدم خونه اطرافیا همه گفتن سونو 3 بعدی ضرر داره چرا گذاشتی انجام بده و اینا اعصابم ریخته بهم حالم بده واقعا ضرر داره؟ اخه من از سونوگرافه نخواستم😔😔😔😔

سونوی چی رفته بودی؟آنومالی؟

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝

اصلا تلقین نکن به خودت هیچی نمیشه

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نه بابا فک نکنم

بعدم حتما لازم بوده

به گفته ها توجه نکن

بعضیا میگن خود سونو هم ضرر داره

درحالی که کاملا بیخطره

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
نه سونو وزن 33 هفته واقعا حالم بده خیلی گریه کردم اروم نمیشم میگن بچه ابپز میشه و پوستش میسوزه و دار ...

وای دروغههههه😵‍💫

اگه همچین چیزی باشه مگه انجام میدن اصلا

امواج عکس برداری و اینا ضرر داره تو بارداری اصلا انجام نمیدن

ولی سونو سه بعدی اوکیع

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740
نه سونو وزن 33 هفته واقعا حالم بده خیلی گریه کردم اروم نمیشم میگن بچه ابپز میشه و پوستش میسوزه و دار ...

این اون سونو نیست عزیزم

اون سونوی داپلره خیلیم گرونه

این عکس رو یه لحظه میگیرن مادر ذوق کنه

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
این اون سونو نیست عزیزم اون سونوی داپلره خیلیم گرونه این عکس رو یه لحظه میگیرن مادر ذوق کنه

واقعا؟ اخه از صبح داشتم ذوق میکردم اینجوری که گفتن بخدا کوفتم شد زهرمارم شد اینقد که حالم بده اخه چجوری بچه تو چند ثانیه پوستش میسوزه 

2706