2752
2734

من هر روز ۷۲ تا سوره مبارکه حمد میخونم به نیت تمام مشکل داره گرفتارا

مریض دارها

کسایی که خودشون بیمارن

کسایی بچه میخوان کسایی که میخوان ازدواج کنن

کسایی که اعتیاد دارن یا کسی اطرافشون شخش معتادد داره 

کسایی که گره کور تو زندگی شون دارن 

کسایی که بیکارن دنبال کارن 

کسایی که مستاجرن 

واسه زندانی های بیگناه 

وخیلی مشکلاتی که حتی من اسم شونو نمیدونم 

بیایین مشکل تون بگید آن شالله حاجت روامیشید فقط من ریپلای نمیکنم لایک نمیکنم مشغله کاریم زیاده ولی دعاااااتون میکنم 

کسای هم که هستن مشکل دارن تگ کنید 

با تمام وجودم برای نیت قلبی تون سوره حمد میخونم 🌱💚🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسرم فرزاد،انشالله حرف بزنه،هم خودش هم تمام اونایی که این مشکل رو دارن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خواهشاً خواهشاً دعا کن همسرم باهام آشتی کنه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

اسمم مبینا

انشالله همتون حاجت رواشید

میشه برامنم دعا کنید امسال یه بخت خوب نصیبم شه خونه ی پدرم سختمه

انلاین شاپ لباس لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰

برا خوشبختی پسرام التماس دعا دارم

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2706