2733
2739
بدرد من نخورد گهواره دارم خیییلیی راضی ام پسرم 4.5ماهس
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم خیلی دو ب شک بدوم بهم گفتن هزینه نکن ممکن اصلا بچه تو هیچی نخوابه من ی گهواره میکی موزی 130تومنی گرفتم از اول روزم خوابوندمش توش و پسرم کلا ب تکون و ذو پا و گهواره عادته و میخوابه.تا الان ی شبم تو تخت خودمون نخوابیده و خیییلیی راضی ام از گهوارم تا ی سالم میتونه بخوابه سرویس خوابم نخریدم تا انشالله واسش ی هو سرویس نوجوان سال دیگه میگیرم با حفاظ الانم کم کم دارم گهواره رو از اتاق میکشم بیرون
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
سلام منم دارم .الان که دخترم 16 ماهه اس هنوز توی تخت پارک میخوابه البته اوایل که پیش خودم توی کریر میخوابوندم
دیوانه ام میکند فکر اینکه زنده زنده نیمی از من را از من جدا کنند.لطفا.... تا زنده ام بمان
2740