2752
2739
عنوان

پیام من به همسرم

58 بازدید | 30 پست
یاد عروسیمون بخیر . با چیزای چرت و پرت حرمت روزای خوبمونو از بین بردیم هیچکی مثل منو تو معنای عشق و نفهمید و هیچکی مثل منو تو عشق و بی حرمت نکرد. ما یه بار عشق و فهمیدیم درک کردیم حالا باید از نو بسازیمش نه کاتش کنیم من ازت هیچ انتظاری ندارم اما نمیخوام عشقمونو بی حرمت کنی زندگی با تورو دوسدارم سختی زندگی رو دوسدارم اگه تو مهربون باشی اگه تو بیتابم باشی اگه غرق بوسه هات و بغل گرمت باشم زندگی کنارتو با تمام مهربونیات میخوام . زندکی وفتی قشنگه که اکه تو تب کنی من مثل پروانه دورت بچرخم تا تورو زودتر از از قرص خوبت کنم و همین طور برعکس. تو با مهربونی با صبوریم جسممو روحمو خوب کنی. وقتی که ناراحتم بغل تورو با هیچی عوض نمیکنم من فقط به بغلت احتیاج دارم مگه من کیو دارم زندگی با همه ی ناراحتیای که داره قشنگه مرسی که کار میکنی مرسی که رایان و با عشق نگاه میکنی مرسی که منو دکتر میبری و نگران منی مرسی که دیگه بهم حرفای بد نمیزنی مرسی که روم دست بلند نمیکنی مرسی که تو کارای خونه بهم کمک میکنی مرسی که عکس منو بچتو هر روز نگاه میکنی و لذت میبری مرسی که هستی و حتی یه شبم تنهام نمیزاری
میدانی دلم یک آمدن میخواهد که نه رفتن بلد باشد نه خیانت
چیشده
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیبا...ولی 9یشده
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
2740
تاپیک زده بودم که یه جرو بحث بیجا کردم شوهرم شب نیومد خونه و مردم و زنده شدم حالا شوهرم برگشته و میخوام همه@چیو درست کنم تو تلکرام واسه شوهرم پیام گذاشتم هنوز ندیده
میدانی دلم یک آمدن میخواهد که نه رفتن بلد باشد نه خیانت