2733
2739

ممنونم 🥺 لطفا بخون و فوت کن... 

قبلش اسممو بگو 

بگو خدایا آیدا ازت ی چیزی میخواد میدونه تو بزرگی میدونه تو همیشه قدرت مطلقی 

ازت میخواد صلاح و خوشبختیش رو توی ازدواج با عشقش بزاری 

و در نهایت دعا کن من و عشفم بهم برسیم 

ایدا و ایمان❤️ 

خوندید لطفا لایک نکنید پست بزارید بنیتتون حمد میخونم و صلوات 

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ، بِسْمِ اللّٰهِ الَّذِى هُوَ مُدَبِّرُ الْأُمُورِ، بِسْمِ اللّٰهِ الَّذِى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ . الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ، وَأَنْزَلَ النُّورَ عَلَى الطُّورِ، فِى كِتابٍ مَسْطُورٍ، فِى رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلىٰ نَبِيٍّ مَحْبُورٍ . الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِي هُوَ بِالْعِزِّ مَذْكُورٌ، وَبِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ، وَعَلَى السَّرَّاءِ وَالضَّرَّاءِ مَشْكُورٌ . وَصَلَّى اللّٰهُ عَلىٰ سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِينَ .

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 

خوندم آیدا خانوم 😔

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
خوندم آیدا خانوم 😔

مرسی فداتشم

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی فداتشم

فدات🥺

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2731

خوندم عشقدلم 

میشه برا سلامتی خودم و خانوادم همینو بخونی

اسمم یلدا

بهترین رفیقم خدامه کسی که با جون و دل به حرفام گوش میده کسی که تو حال خوبی و بدیام کنارم بوده هرلحضه وجودشو تو زندگیم حس کردم خدایا بابت نگاه پرمهرت شکر بهت اعتماد دارم🫂❤️
خوندم عشقدلم  میشه برا سلامتی خودم و خانوادم همینو بخونی اسمم یلدا

چشم❤️

خوندم برات عزیز ❤️

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
خوندم برات عزیز ❤️

منم براتون حمو و صلوات

برات خوندم ولی هربار میبینمت تو سایت ناراحت میشم انقدر عاشقی برای کسی ک شوهرت نیست خیلی بهت ضربه میزنه .سعی کن وابستگیتو کمتر کنی.ب ابن فکر کن اگر خدای نکرده یه درصد نشد ضربه ی بدی میخوری

برات خوندم ولی هربار میبینمت تو سایت ناراحت میشم انقدر عاشقی برای کسی ک شوهرت نیست خیلی بهت ضربه میز ...

فکر نمیکتم یک درصد نشد 

چون ب خدای خودم 

چون ب اون خدایی ک مهرش انداخت ب دلم اعتقاد دارم 

چون میدونم من یاد خدارو از یاد میبرم ولی اون یاد بندشو هرگز 

چون مبدونم من کوتاهی میکتم ولی اون هرگز 

پس امشبم از همون میخوام باز برام خدایی کنه 🙂

فکر نمیکتم یک درصد نشد  چون ب خدای خودم  چون ب اون خدایی ک مهرش انداخت ب دلم اعتقاد دارم ...

میدونم اما فقط یک درصد احتمالشو بده کنار اطمینانی ک داری 

ک شاید خدا صلاح ندونست 

ان شاءالله ک بهم می‌رسید بخاطر خودت میگم

میدونم اما فقط یک درصد احتمالشو بده کنار اطمینانی ک داری  ک شاید خدا صلاح ندونست  ان شاء ...

پس خدا صلاح ندونه؟ 

هیچکس قدر خدا توانا نیست 

حتی اون میتونه صلاح رو هم همینجوری برام بزاره 

واقعا میگم تنها امیدم ب خداعه و میدونم دلم نمیشکونه

و چطور با ایشون آشنا شدی و چند وقته باهمید

۶ پاه ۲۶ و ۱۷