2733
2739
عنوان

میشه واسه شفای چشم دخترم یه دعایی معرفی کنید ک خیلی زود حاجتمو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من دکتر نیستم اما امکانش هست بخاطر ضعف ماهیچه های چشماش باشه بیهوشی خوب نیست لطفا چندتا دکتر نشون بدین مشورت کنید بعدا بیهوش کنید انشاءالله که بچتون کاملا سالمه آمین براتون صلوات فرستادم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
دکترتشخیص داد باید ام ار ای شه دیگه نمیتونم دلمو آروم نگه دارم باید انجامش بدم

چی بگم عزیزم . انشالله ب حق آبروی حضرت زهرا چیزیش نباشه .و بیای همینجا بگی ک چیزی نبوده 

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
2740
عزیزم من دکتر نیستم اما امکانش هست بخاطر ضعف ماهیچه های چشماش باشه بیهوشی خوب نیست لطفا چندتا دکتر ن ...

منم اینجوری احساس میکنم چون خیلی کوچیکه و بی جون

اگه میشه برای حاجتم یه صلوات بفرست♥️
هست عزیزم فقط یه سرز چیزا باید ظرفیت داشته باشی

وقتی میگه قطعا یعنی باید واسه همه و همه ی دعا ها جواب باشه کلمه ی قطعا کلمه سنگینیه نمیشه با حرف الکی اثباتش کرد

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

برات ایت الکرسی خوندم امیدوارم حاجت بگیری وهرچه زودتر بچتوشفا بده وتوی خوشبختی وارامش زندگی کنی عزیزم حتما زیارت عاشورا بخون امام حسین واقعا معجزه میکنه من وقتی بچم مریض بود کلی دعا کردم و ختم وچله انجام دادم اما متاسفانه انگار خدا خواست بهم قدرت اما حسین رو برای شفای بچم بهم نشون بده من اصلا راجب چله ایت الله حق شناس نمیدونستم تصمیم گر فته بودم انجامش بدم اما نمیتونستم خیلی حالم بد بود با یه بچه دکتر جواب کرده که بدون ذره ای تردید میگفتن این روزا تا میتونی بغلش کن از این روزا لذت ببر  میخواستم خفشون کنم از بس براشون مرگ ومیر عادی بود اینطور مثلا منو دلداری میدادن من بخشیدمشون اما خیلی قلبم تیکه تیکه کردن هیجی بهشون نمیگفتم اما ذره ذره اب میشدم میسپردمشون به خدا سر بیماری خیلی اذیت شدم دکتراگفتن عملش نمیکنن چون امکان زنده موندنش ۱۰درصده از۶ماهگی فهمیدیم مریضه همه جا بهترین دکترا بردیمش همین گفتن وازهمه جا ناامید بودم امام حسین بواسطه چله ایت الله حق شناس جون بچمو نجات داد یه نفربهم پیشنهادداد این چله زوانجام بدم متاسفانه چون زیاد مذهبی نیستیم نمیتونستم شرایطش رو بجا بیارم تا یه نفر بهم معرفی شد که خانوم مومن ومستجاب الدعوه ای هستش ایشون این چله رو بجای من انجام دادن بعد چندروز ازچله گذشته بود که یه شب خواب دیدم بچم از رو تخت بیدارشد وآب خورد گفت سلام برحسین بچه من هنوز بلدنیست کامل حرف بزنه اما توخوابم اینطور گفت چندوقت گذشت که یه دکتزگفت عملش میکنه اما با مسئولیت خودمون وتضمین نمیکنه ما سپردیم امام حسین گفتیم عمل کنه که خداروشکز بچم صحیح وسالمه الان خدا هیچکسو بیمار نکنه که بدترین درده هیچ چیز بهتر سلامتی نیست اگه بتونی خودت این چله انجام بدی عالیه واقعا معجزه میکنه محال ترین حاجت هارو میده امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت کنم برایزمنم دعا کن وهمینطور برای پایداری ارامش زندگیم و سلامتی هممون همینطور که هست امیدوارم خودت هم هیچیوقت سختی وبیماری نکشی همشه سلامت ودرارامش باشی

للَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ٢٥٥ لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَدْ تَبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ فَمَنْ يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِنْ بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَى لَا انْفِصَامَ لَهَا وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ٢٥٦ اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُمْ مِنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُولَئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

2706