2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی بچه چیزی میخوره همزمان نفس بکشه یا بخنده یا غذا به هر دلیلی بپره تو گلوش ممکنه مقداری از غذا تو یکی از مجاری گیر کنه به اون میگن تل کسی هم که با فشار دست یا بعضیا هم با فوت کردن ردش میکنن تا بره تو مری میگن تل گیر
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
تول گیر یعنی چی ؟
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
تن تن جان من پسرم رو بردم متخصص اطفال گفت عکس از ریه هاش بنداز به احتمال زیاد غذا تو گلوش گیر کرده که میشه همون تل بهترین راهش همون روش سنتیه منسوخم نمیشه😅
2738
آها یک کار پزشکی تقریبا ... درسته،؟
خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید
حالا تول درسته یا تل بلاخره
واقعا عزیزم فکر میکنی این اتفاق میفته؟ قدیمیا از آناتومی بدن اطلاعی نداشتن ما که می دونیم نباید همچین بلایی سر بچه بیاریم. توی گلو دوتا مجرا بیشتر نیست یکی مری که ماهیچه هاش حرکت غیر ارادی دارن و خود به خود غذا رو میفرستن به معده و دیگری نای که اگه غذا واردش بشه به ثانیه نکشیده خفه میشیم.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
من از اون مدل خونین و مالینیش نمیخوام قبلا داداشم اینطوری میشد یه خانومه بود با دست از روی گردن زیر گلوش رد میکرد نینوش جان من اصراری به انجام این کار ندارم ولی داداش خودم نزدیک به پنج سال هربار یه سری علائم مشابه داشت و میرفت پیش اون خانومه کل علائمش از بین میرفت
2706