2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا بله

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
2742

انشالا که برسه.منتظرم فقط.فک کنم دیگه خداهم با اونا کاری نداره

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم

به نظر من نباید وایساد تا کسی به سزای عملش برسه

باید اونو به سزای عملش رسوند

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2740

از اینا بدتر هم بوده .

ولی به سزای عملشون نرسیدن .

نمونش فامیلمون .‌پدرشوهره . سیلی هم به عروسش زده ‌

من هودم خوب میدونم که این مرد چقدر خودشو بالا میبینه چون ۲۵ درصد جانبازع . خون فانیل رو کرده تو شیشه . من چند بار باهاش دعوا کردم حتی قطع رابطه . فامیل نزدیکه :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

اره مامانبزرگم

انرژی مثبتتونم😜۲۰سالمه ولی همه میگن شبیه ۱۴ ۱۵ ساله هایی🥲شاید چون موهامو خرگوشی میبندم😔مامانم همیشه میگه ۳۰ سالت که بشه میشی شبیه ۲۰ساله ها اقا من نخوام بیبی فیس باشم کیو باید ببینم؟😔😂ولی میدونی تو نی نی سایت کسی منو نمیبینه اونوقته که میشم یه ادم بالغ کجای کاری تازه تو مباحث بزرگونه هم شرکت میکنم😎(مسخره نکن برای من افتخاره😔) کسی هم کاری به کارم نداره😉 بوس به همتوووون😍(البته به غیر از اقایون سایت🤨)

فکر نکنم. مخصوصا تو همین بحث فرق گذاشتن...چی میشه آخرش. ما الان داره مرتب ب برادرشوهرم میرسه چندین پله بالاتر ما رفتن. حالا نهایت چند سال دیگ مادرشوهر طوریش بشه این بچش ک پیشرفتش کرده. تاثیری دیگ ب حال ما نداره نه فقط مادرشوهر کلا. بنظرم ظالم باید همون موقع تقاص بده. سر پیری ک همه زجر میکشن

خودم یک دختر نجیب و چشم و گوش بسته بودم مامان بابام فوت شده بودم، اومدن کلی زبون ریختن، مادربزرگ سادم هم منو داد،روز اول پسرش منو زد شب زد و ... بعدا متوجه شدم دو قطبیه، مواقعی که خوب بود منو خیلی بغل میکرد محبت و ... دوسم داشت، اون مواقع مادرش فتنه گری میکرد من اصلا حرفی نمیزدم ،پسرش فهمید مادرش مارمولک، خواست ازش جدا شیم اما گریه کرد نذاشت، گاهی هم دور از چشم شوهرم منو زد، صبح تا شب که شوهرم نبود ازم کار میکشید تو ۱سال دیسک و سیاتیک گرفتم ، الانم باید تزریق کنم، ۱روز بعد طلاق زنگش زدم شوهر سابقم گفتم الهی  روز خوش نبینید که دانشگاهمو هم نذاشتی برم الان شبانه شدم من پول ندارم بدم الهی مادرت بیفته رو تخت ببینیش منو یادت بیاد، منم هرطور بود درسمو تموم کردم ازدواج کردم الان دو تا بچه دارم شوهرم ماهه، به گوشم رسید شوهر سابقم انقدر مادرشو زده که پاهاش شکسته افتاده شده، پوشکی تازگی هم مرد

2706