2733
2739

وقتی می‌بینید دختری ارتودنسی داره چه حسی بهش دارین؟ چندشه؟ معمولا خانم ها دوست دارن ارتودنسی ولی پسرا نه. ممنون میشم صادقانه نظر بدین چون منزوی شدم نمیتونم با کسی حرف بزنم به خاطر این ارتودنسی😭

من خانمم

ولی به بعدش فکر کن که دندونات خوشگل و مرتب میشن

داری دوره درمانت رو طی میکنی عزیزم برات مهم نباشه حرف بقیه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من ارتو دارم چرا برات همچین چیزی مهمه؟

تو دانشگاه هرروز با پسرا و کسایی که رودربایستی دارم مواجه میشم خیلی سخته برام... حتی خواستگار راه نمیدیم. کاش وقتی سنم کم بود میزاشتم

من خانمم ولی به بعدش فکر کن که دندونات خوشگل و مرتب میشن داری دوره درمانت رو طی میکنی عزیزم برات م ...

چند نفر تو دانشگاه رو من کراش بودن میترسم ببینن ارتو هامو آن کراش شن😔😂

تو دانشگاه هرروز با پسرا و کسایی که رودربایستی دارم مواجه میشم خیلی سخته برام... حتی خواستگار راه نم ...

اگه واسه این چیزای کوچیک خودتو عذاب بدی داغون میشی

بهش فکر نکن 

معلومه روزای اولته

تا بهش عادت می‌کنی ماسک بزن

2740
چند نفر تو دانشگاه رو من کراش بودن میترسم ببینن ارتو هامو آن کراش شن😔😂

اونی که با ارتو میخواد آن کراش بشه بدرد نمیخوره😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
پسرن دیگه... اول ظاهر رو میبینن🥲😂

ان شالله یه ادم خووووب و درست سر راهت قرار میگیره😘