2733
2739
عنوان

کیک خیس رو میشه فریزر گذاشت؟

204 بازدید | 16 پست

من کیک همیشه زیاد درست میکنم میزارم فریزر برا مدرسه بچه ها امروز هم گفتن کیک خیس درست کن اونم دو برابر مواد درست کردم میخوام بدونم کسی تو فریزر گذاشته بخاطر اون حالت خیسیش خراب نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فریز میکنی بعد میتونی استفاده کنی من دیروز کلی درست کردم برا مدرسه دخترم شوهرمو مجبور کردم هم بخوره هم باهاش ببره سرکار خودمم نمیخورم‌

سعی کن آنقدر کامل باشی  که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
2740

اسی علم تمام دنیا الان دو تاست و زمان امام زمان ظهور کنه علم ۱۰۰تاست(دقیقش یادم رفته)

اینم که من میگم ببرش روانپزشک به خاطر اینه که توهم میبینهدو خطرناکه حالا شاید جنو ایناهم قاطیش باشه ولی فکرت رو محدود نکن روی ماوراء طبیعه

علت اصلی این حالت ها رو هیچکس نمیتونه بفهمه مگر امام زمان ظهور کنه

پس

ببرش روانپزشک 

همین نظر دکترها هم پشتش کلی تجربه و آزمون خطا بوده

آقا تاپیکت ترکید میشه بگی چی گفته بودی که ملت ترسیدن🥲😂

خخخخ بهتر ترکید اتفاقا میخواستم حذف بشه 

در مورد چیزایی که پسرم میدید خب کلا اشتباه کردم اصلا اینجا عنوان کردم چون راحت هر کس هر چیزی به ذهنش میاد بیان میکنه و خیلی سوتفاهم پیش میاد 

خخخخ بهتر ترکید اتفاقا میخواستم حذف بشه  در مورد چیزایی که پسرم میدید خب کلا اشتباه کردم اصلا ...

کاش میومدین دوباره توضیح میدادین خیلی تو فکرپسرعزیزتون بودم طفلک تو سن حساسیم هست

خدا جون لطفا منم هرچه زودتر بچمو بغل بگیرم🙏🏻🤰🏻
کاش میومدین دوباره توضیح میدادین خیلی تو فکرپسرعزیزتون بودم طفلک تو سن حساسیم هست

مممنونم عزیزم بابت اظهار نگرانیتون...پسرم فعلا راضی نشده به روانپزشک بریم و خواستم خودم تنها برم توضیح بدم گفتن خودش بیاد بهتره و البته به یک روانشناس وارد انلاین صحبت کردم گفتن اسکیزوفرنی کلی علایم دیگه داره که دونه دونه پرسید و خداروشکر هیچ کدوم رو نداشت بجز همین مورد که اونم گفتن بیشتر تو افراد اسکیزو بصورت شنیداری رخ میده که پسر من هیچ صدایی نشنیده تا حالا

ولی خب هنوز پیگیرم ولی پسرم تو خونه کاملا نرماله هیچ چیزی که ببینم و مشکوک بشم ندیدم فقط اون فرد رو هرروز تو مدرسه تو موقعیت های مختلف میبینه و خیلی چیزهای جالب در باره ش میگه مثلا میگه وقتی از کنارم رد میشه یه نسیم خیلی مطبوع بهم میخوره که انکار سلول به سلول تنم اکسیژن دریافت میکنه و میگه بشدت به قرآن علاقه داره زنگ قرآن تو کلاس میاد یا تو نمازخونه عبادت میکنه و سر امتحان میاد بالا سر همه بچه ها دونه دونه می ایسته و دست دعا بلند میکنه

مممنونم عزیزم بابت اظهار نگرانیتون...پسرم فعلا راضی نشده به روانپزشک بریم و خواستم خودم تنها برم توض ...

خواهش میکنم عزیزم ممنون از شما ک جواب دادین،خداروشکر که حالش خوبه ولی من همون موقه هم ک دوستان میگفتن علائم اسکیزو هس میدونستم که همچین چیزی نیس چون منم چندسال پیش یه چیزایی گاهی اوقات هم میدیدم هم حس میکردم بخاطر همین پسرشمارو کاملا درک میکنم

خدا جون لطفا منم هرچه زودتر بچمو بغل بگیرم🙏🏻🤰🏻
2706