2737
2734
دوستای گلم من 31 هفته باردارم الان مستاجریم ولی چند روزه مهلتمون تموم شده از طرفی خونه خودمونو تحویل دادن و داریم تکمیلش میکنیم که ان شالله تا ده روز دیگه بریم
گر نگهدار من آنست که خود میدانم/ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
اینجا نزدیک خونه مادرشوهرم هستیم و از محل کار همسرم تا خونه یه ربع راهه ولی اونجا راهش دوره و از محل کار همسرم نیم ساعتی راهه
حالا خانوادم (که شهرستان هستن) میگن اونجا خیلی دوره اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد بد میشه آخه از شانس بد ما، بلوک خودمون هنوز کسی نیومده بشینه ولی بلوک های روبرومون پر شده و سکونت دارن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اونا میگن بهتره اسباب کشی را بذاریم بعد از زایمان من یعنی واقعا اون زمان راحت تره؟! از طرفی دو ماه باید کرایه اضافی بدیم نمیدونم کاملا گیج شدیم ...
2728
برو خونه خودت نیم ساعت که راهی نیست دیگه با بچه یک ساله سخته اساس کشی کردن از طرفی خونتو چی کار کنی اجاره بدی داغونش میکنن اونجام به زودی پر میشه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
الان اسباب کشی کنی بهتره بعد از زایمان تا موقع زایمانتم جابجا شدین و خیالت راحت میشه
کردم از عقل سوالی که مگر ایمان چیست؟عقل برگوش دلم گفت که ایمان ادب است.آدمیزاد اگر بی ادب است آدم نیست فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است🙄🙄🙄😉
آره ان ام جون اگه بخوایم بشینیم تا آبان ماهه ولی حتما کرایه بیشتر باید بدیم و بعدا میفته تو سرما و با نوزاد باید اسباب کشی کنم
2706