2737
2739
عنوان

زخم دهانه رحم گرفتم 😥😥

223 بازدید | 38 پست

الان دو هفته ک من قرص خوردم پماد مصرف کردم دکتر گفت 10بعدش بیا شرایط پیش نیامده نتونستم برم الان باز مثل اولم خیره مسوزه درد می‌کنه امروز مخوام برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راسش من اصلا سالها بود نميفهميدم عفونت چيه 

يه سال پيش حدودا عفونت گرفتم ترشح زياد وووو 

رفتم كلي دكتر هر سري پمادو دارو وقرص و هزار كوفتو زهر مار 

تا اينجا عسل درمانيو خوندم 

گفتم هرچه بادا باد خسته شدم البته من تست پاپ اسميرم داده بودم 

از اين اسمش يادم نيست الان از اينا كه پماد ميكنن توش و تزريق ميكنن 

عسل نه بازاريا اصل و مطمئن حتما 

ميكردمو تزريق ميمردم يه نوارهم ميزاشتم شبا و مبخابيدم 

دو سه روز بشدت ترشحاتم زياد شد تا ده دوازده رو ادامه دادم و اينسري كه رفتم دكتر گفت خيلي خيلي كم عفونت داري 

قصدمه ادامه بدم 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
رابطتون خشنه؟

ربطي به رابطه نداره از عفونت زياده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2738
راسش من اصلا سالها بود نميفهميدم عفونت چيه  يه سال پيش حدودا عفونت گرفتم ترشح زياد وووو  ...

چيزيم از زخم نگفت با اينكه قبلي گفت فريز بايد بكني

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زخم داشتم شدییید دکتر دارو داد اصلا نخوردم...تزریق عسل انجام دادم یبار جواب داد دگ ن خارش دارم ن ...

عاليه واقعا منم همش دعاي خير ميكنم برا اون استاتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706