2737
2739

بچه ها فکر کنم گند زدم

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

اومدم به یه لینک ناشناس یکی از اشناها پیام دادم خب، بعد از یکی دو روز واسه سرگرمی اومدم اون قسمت به یک ناشناس وصلم کن رو زدم و یکم چرت و پرت گفتم، حالا دوباره به اونی که مشناختمش پیام دادم دوباره ، حالا موضوع اینه که صبح که داشتم به یک ناشناس وصلم کن حرف میزدم اون اشنای خودمون رو بلاک نکرده بودم چون زیاد سر در نمیارم

حالا میگم نکنه پیامای چرت و پرت صبحمو اون اشنامون دیده ؟ نکنه هنوز باز بود و پیامارو میدید؟ 

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند

اگه بلدین جواب اینو بگین

وای چه کاری کردم چقدر استرس گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه بابا ندیده

تروخدا ندیده؟

اخه گفت جنسیت رو زدی دختر پس اینو از کجا دید

بعدم از پریزپز که پیام دادم بلاک نکردم و همینحوری باز بود چه غلطی بود کردم

نی نی یار جان این تاپیک بداموزی داره لطفا پاکش کنید چون خودم نتونستم گزارش بزنم

@نی_نی_یار_شب    

اون آپ کلا ناشناسه 

حتی اگه فامیلتونم چیزی دیده باشه (که محاله دیده باشه)بازم نمیفهمه تو بودی که 

اصلا اون که به یکی ناشناس بدی و اون که به یه ناشناس وصلت کنه جداست مطمئن باش نمیبینه

2738
اون آپ کلا ناشناسه  حتی اگه فامیلتونم چیزی دیده باشه (که محاله دیده باشه)بازم نمیفهمه تو بودی ...

فدات شم کلا زدم حذفش کردم واقعا چیز جالبی نبود