2752
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

357 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها

از هیجان دارم میلرزم در کمال نا باوری بی بی چک میگه من باردارم بعد کلی اقدام و نا امیدی حتی شوهرم دیشب میگفت تو باز حالت بدشد مامانم افتاد به فکرو خیال گفتم آره بهش گفتم خیلی دلت خوش نکن ولی دست خودش نیس گفت بگو این ماه اقدام نداشتیم شوهرم یادش نیس فکر میکنه نداشتیم قرار شد بریم دکتر ولی بی بی چک میگه باردارم 🥺

الان فقط میگم تشکیل قلب رشد بچم سالمی بچم چی میشه بچه ها خارج رحمی از الان علامت نداره بفهمم 😪

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام مبارک باشه     الکی استرس نداشته باش برای بچه ات خوب نیست، فکرای مثبت بکن قرآن بخون ...

ممنونم الان دارم گریه میکنم باورم نمیشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول اینکه بهت تبریک میگم ایشالله همیشه سالم ک سلامت باشه💖😍 دوم اینکه چرا بدترین حالتو نگاه میکنی ...

ممنونم 😘چون دوماه قبل من آزمایش دادم منفی بود قبلش شوهرمو کلی خوشحال کرده بودم نشستم کلی گریه کردم شوهرم عاشق بچست بهم گفت دیگه درموردش حرف نزن تا واقعی باردار بشی میخوام سونو تشکیل قلب برم یه سوپرایز گنده کنمش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم الان دارم گریه میکنم باورم نمیشه 

ای جان 

عزیزم برای سلامتیش یه چیزی نذر کن 

و اصلااااا نگران نباش فکر و خیال منفی نکن

این ایام میگذره، تو هم مثل این همه زنی که باردار و بچه دار شدن...

عزیزم مباااارکه😍 عکسش رو بزار ماهم ذوق کنیم اصلاااا از الان ب چیزای منفی فکر نکن خارج رحمی چرا ا ...

ممنونم 🥺

چشم الان میزارم دعا کنید برام صحیح سالم دنیا بیارمش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان  عزیزم برای سلامتیش یه چیزی نذر کن  و اصلااااا نگران نباش فکر و خیال منفی نکن ای ...

قبلا گفتم باردار شدم مطمئن شدم باردارم به هرچی فقیر ک جلو راهمه پول میدم یکیم میشناسم خیلی بیچارن حتما براشون چیز میخرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم 😘چون دوماه قبل من آزمایش دادم منفی بود قبلش شوهرمو کلی خوشحال کرده بودم نشستم کلی گریه کردم ...

عزیزممم😍😍😍 انتظار سخته خیلی درکت میکنم

برا منم دعا کن این ماه دامنم سبز شه😍😍

منم برای توراهیت دعا میخونم

خداروشکر مبارک 🌹🤲

عزیزم اگه ازمایشتم مثبت بود لطفا اون لحضه منو یاد کن

اسمم مهناز برام دعا کن دامنم سبز بشه🥺

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
عزیزممم😍😍😍 انتظار سخته خیلی درکت میکنم برا منم دعا کن این ماه دامنم سبز شه😍😍 منم برای توراهیت ...

دورت بگردم ممنونم امیدوارم همین ماه باردار بشی دوستم چند روز پیش تو حرم امام رضا دعا کرد باردار شدم پارسال هم دعا کرد ازدواج کنم همون ماه بعد چندماه بلخره جواب بابام رو تغییر دادن شد مثبت نیتش خیلی صافه میگم دعات کنه

امیدوارم هرکسی ک آرزو و لیاقت بچه داشتن داره خدا بهش بده خدا بچه منم برام نگهداره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر مبارک 🌹🤲 عزیزم اگه ازمایشتم مثبت بود لطفا اون لحضه منو یاد کن اسمم مهناز برام دعا کن دا ...

ممنونم 😘

چشم حتما فراموشم نمیشه 

ان شاالله خدا به همه منتظرا بچه بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دورت بگردم ممنونم امیدوارم همین ماه باردار بشی دوستم چند روز پیش تو حرم امام رضا دعا کرد باردار شدم ...

واای مرسی عزیزم😍😍😍😍 خیلی لطف میکنی 

ایشالله بارداری راحتی داشته باشی

نی نی خوشگلتون بغل کنی از داشته لذت ببری💖🥰

2706