2733
2734
عنوان

شما بعد پریود بازم قد کشیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 39 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکم زود بوده

اره تجربه بدی دارم از پریودی از همه دوستام زودترشدم تو مدرسه لباسم کثیف شده بود باورت میشه نمیدونستم چیه!؟مادرم نزاشته بود درموردش چیزی بفهمم خودشم بهم نکفته بود ،،،تو مدرسه پشت لبامو با انگشت نشون میدادن به هم دخترا 

فکر میکردم فقط من شدم بقیه نمیشن تا ماه ها پنهان کردم به مادرم نگفتم میترسیدم کتکم بزنه ،ماه ها بدون نوار بهداشتی با شلوارهای کهنم جلوشونو میگرفتم😭😭

2731
من اولین بار ۱۳سالگی پریود شدم بله بعد اون قدم بلند شداما  ۱۵ سالگی دچار بحران بلوغ جنسی شدم قد ...

چند سانت؟

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
اره تجربه بدی دارم از پریودی از همه دوستام زودترشدم تو مدرسه لباسم کثیف شده بود باورت میشه نمیدونستم ...

عزیزم چقدر ناراحت شدم واست

بعضی مادرهای نسل ما واقعا کوتاهی میکردن

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2740
قدش خوبه که  نمی‌دونم چرا تمام خانم های اینجا دنبال قد بلند هستن واسه دختراشون در حالی که حتی ...

دخترم قدش متوسطه الان و با توجه به وزنش خوبه

اما قد بلند تر جا برای افزایش وزن داره

چون خیلی خودشو نشون نمیده