2752
2734
عنوان

کلاس موسیقی برای بچه ها؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 894291 بازدید | 23463 پست

سلام خانما من بچمو از سه سالگی تا ۱۵سااگی بردم مدرسه هنر ادبیات ارف مزخرف بود مدرس فقط لوس بازی بلد بود خود مدرسه گیتار برای بچم انتخاب کرد تصمیم گرفتم ببرمش هنرستان موسیقی گفتن گیتار قبول نمیکنن عمر و پول من سوخت شد تازه گفتن بچه آن در حد یه گیتار ۷ساله هم نیست همه استادانش بی سوادی هرکسی خوب بود رفت از اونجا...اسم نمی‌برم ولی معلم تئوریشون واقعا خوب بود.مدیریت ضعیف .. کسیکه عکس و فیلم پخش میکرد شد مدیر...کم مونده بود آبدارچی بیاد منشی بشه...خلاصه بعنوان مادر درد دیده کسی بچش مزارع قصد توهین ندارم ولی همه ناراضین

سلام من یه اموزشگاه موسیقی تو فرمانیه میشناسم به اسم میلاد که تمام استادهاش باتجربه و بنام هستند.

من خودم با اینکه سنم برای یادگیری موسیقی بالا بود پیش استاد قنبری کلاس ویولن ثبت نام کردم چون ایشون خیلی استاد خوب و با رزومه خوبی بودن من انتخابشون کردم وقتی کلاس ها شروع شد شیفته اخلاق خوبشون و صبر زیادشون شدم 

به نظر من استاد باید خیلی صبور باشه تا ادم بتونه بدون استرس یاد بگیره 

من لینک اینستاگرام استاد و میزارم و شماره اموزشگاه رو زنگ بزنید سوالاتونو بپرسید

instagram.com/siamakghanbariii

شماره تماس اموزشگاه میلاد : 02126116141

2731

سلام میخام تجربو بگم که کسی گرفتار و پشیمون مثله من نشه اموزشگاه مخصوصا برا بچه ها نحوه رفتارشان خیلی مهمه بنده اموزشگاه طریقت تو سعادت اباد بچمو میبرم بسیار بداخلاق و بی ادب بودن مدیرش آقا طریقت پیرمرد خرفت و بی تربیته بود با همه بارفتاری زشتو ناپسند حرف میزد خیلی زننده بود من که خیلی زده شدم اصلا نرید

سلام به همه و شیرازی های عزیز.

تیم کارشد، برای شما عزیزان لیستی از بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز رو همراه با آدرس، شماره، توضیحات کامل و آدرس روی نقشه تهیه کرده.

برای دیدن این لیست به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز در سایت کارشد

امیدواریم بتونیم کمکی کرده باشیم.

سلام به همه و شیرازی های عزیز.

تیم کارشد، برای شما عزیزان لیستی از بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز رو همراه با آدرس، شماره، توضیحات کامل و آدرس و مسیر یابی روی نقشه تهیه کرده.

برای دیدن این لیست به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز در سایت کارشد

امیدواریم بتونیم کمکی کرده باشیم.

سلام عزیزم اسم اون آموزشگاه ودا هست به مدیریت خانم سودابه سالم همسر آقای پشنگ کامکار دخترِ من حدود ...

سلام‌ .ببخشید دخترتون هنوز ودا میره ؟

راضی هستید ؟میشه کمکم کنید راجع به این اموزشگاه که ارزش هزینه و وقت داره 

اموزشگاه نیان هم که نزدیک اونجاست اشنایی دارید ؟

....
سلام‌ .ببخشید دخترتون هنوز ودا میره ؟ راضی هستید ؟میشه کمکم کنید راجع به این اموزشگاه که ارزش هزینه ...

سلام عزیزم....نیان رو نمی شناسم

دخترم هنوز ودا می ره و الان ترم 3 کوبه ای هستش

یک ترم دیگه باید ساز انتخاب کنه

من خیلی خیلی راضی هستم ولی پروسه ی طولانی داره

خیلی از آموزشگاه ها دوره ی ارفشون خیلی کوتاه تره

ولی اینجا 1 سال بلز طول می کشه و 1 سال فلوت و یک سال هم ساز کوبه ای ولی به نظر من ارزشش رو داره

سلام عزیزم....نیان رو نمی شناسم دخترم هنوز ودا می ره و الان ترم 3 کوبه ای هستش یک ترم دیگه باید سا ...

ممنون از پاسخگوییت عزیزم .خیلی کامل و جامع توضیح دادی .

انشالله دخترگلتم موفق باشه .

....
سلام‌ .ببخشید دخترتون هنوز ودا میره ؟ راضی هستید ؟میشه کمکم کنید راجع به این اموزشگاه که ارزش هزینه ...

دختر من الان سه ترمه ک‌ودا میره قبلا هم نیان میرفت از نیان خیلی راضی نبودم بخاطر بی نظمی و‌برخورداشون اما از ودا خیلی راضیم از همه چیش ، از نحوه برخوردشون تا روش کارشون و‌برخورد مربی ها 

سلام دوستان یکی از بدترین آموزشگاهها که تا حالا رفتم آموزشگاه نقش آهنگ بود توی سعادت آباد اولا جای پارک به هیچ عنوان وجود نداره دوما طبقه 4 بدون اسانسور .و استاداش فوق العاده مغرور و بی ادب هستند و من با رفتن به اونجا فقط وقتم رو هدر دادم مخصوصا آقای بلوکی که پیانو درس میدادن .لطفا اگه خواستید ثبت نام کنید بیشتر تحقیق کنید

2706