2737
2739
امشب دخترم در حال بازی بود که به صورت افتاد وبالای بینی اش خورد به دسته صندلی وکاملا کبود متورم شد،منم سریع بردمش دکتر ومعاینه کرد وگفت خداراشکر مشکلی نداره ولی همیشه ضربه به بینی را توی بچه ها جدی بگیرین چور اگر خدایی نکرده شکستگی باشه همون موقع با جاانداختن جلوی انحرافات ومشکلات بینی در بزرگسالی گرفته میشه،حتی در بعضی مواقع که بینی بچه ضربه میخوره اگر تیغه بینی اسیب ببینه و خونریزی کنه امکان داره برای همیشه بینی بچه کج بمونه وتیغه ازبین بره،گفتم به شما مامانها حرفهای پزشک رامنتقل کنم که ضربه به بینی را جدی بگیرین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
ممنون عزیزم.دقیقا درست میگید من هفت سالم بود بینیم بدجور خورد به آهنی وسط در قدیمیا ورم کرد بعد چند روزم ورمش خوابید دکترم نرفتم الان بینیم قوز داره تو نیمرخم کاملا مشخصه
متاسفانه دختر منم که کوچیک بود به صورت خورد زمین و بینیش کبود شد اما نبردمش دکتر خیلی بچه بودم یه هفته هم از خونه نیومدم بیرون که مامانم اینها نبینن و وقتی بهتر شد رفتم خونه مامانم اینها الان بینی دخترم کمی کج شده و انحراف داره
2706