2733
2739
عنوان

دخترم منو شوکه کرد

700 بازدید | 28 پست

امشب شبی که فرداش باید بره مدرسه درست الان میگه چرا منو فنی حرفه ای نوشتی من کارو دانش میخواستم .تموم رگهای بدنم تیر میکشه خسته شدم از دسش بخدا خسته شدم .با نظرخودش رشته مورد نظرشو نوشتم حالا میگه چرا کارو دانش ننوشتی یا من نمیرم یا به سال میخونم تغییر رشته میدم شانس منه ؟چرا چون معلمهای پارسالشو که نهم بوده بهش گفتن کارو دانش درس کمتر داره کارگاه ببشتر داره و..‌بعد خودهمین معلمها به من گفتند هنرستان بهتره نره کارو دانش .حس میکنم فکم داره الان کج میشه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بهونه میگیره 

محلش نده میخاد لج کنه

رنج آنقدر طولانی شد که اطرافیانش به آن عادت کردندو فراموش کردند که او " سخت در عذاب است " 💔                  🌸🙏 لطفا برای برگشتن سلامتیم دعا کنید🙏🌸                  ❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️  
2731
2740

عزیزم درس اونقدرها هم مهم نیست که بخاطرش بخوای خودتو اذیت کنی تو  درجه اول خود دخترت باید علاقه داشته باشه

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706