2733
2739
عنوان

میشه ی لحظه بیاین

9 بازدید | 11 پست
سلام دوستان میشه راهنماییم کنید من شاغلم وبیمه تامین اجتماعی دارم اما همزمان از بیمه همسرمم که نیروهای مسلحه استفاده میکنم اگه بخوام از مرخصی زایمان استفاده کنم برای زایمان می تونم از دفترچه همسرم استفاده کنم؟ آیا بیمه بهم حقوق ایام مرخصی ومیده؟ اگه تجربه ای دارین ممنونمیشم بیاین بگین
فکر نکنم...باید از بیمه خودت استفاده کنی
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ترنم جون چطوری؟ میشه بیشتر توضیح بدی من می خوام با دفترچه بیمه همسرم برم محب کوثر چون بیمه تکمیلی داریم اما دفترچه خودم تکمیلی ندارم بیمه قبول میکنه؟
2731
شما فقط برگه زایمان را میبری تامین اجتماعی برای کارهای مرخصیت...............برو بیمارستان محب زایمان کن..........من که اینجوری بود...........بازم از یه کارشناس بیمه ای بپرس که خدای نکرده اطلاعات غلط نداده باشم یا شرایط عوض نشده باشه من هفت سال پیش زایمان داشتم
2738
بیمه تامین اجتماعی باید بده............مال محل کا رخودمه........خب با بیمه تکمیلی همسرم زایمان کردم......همه همکارام شرایط منو داشتن..........ولی بازم میگم از کارشناس بیمه بپرس...........برگه زایمان کاری به اسم بیمه نداره..میگه فلانی در فلان تاریخ تو فلان بیمارستان زایمان کرد