2733
2739
عنوان

نگران صحبت کردن دخترم هستم

193 بازدید | 18 پست
سلام دختر من ماه دیگه 5سالش تموم میشه و وارد 6سال میشه وسال دیگه باید بره پیش دبستانی.ولی هنوز یک سری از حروف رو نمیتونه درست تلفظ کنه مثل غ یا گ ویا ر نمیدونم چیکار باید کنم به نظر شما لازم هست ببرمش گفتار درمانی؟شما همچین موردهایی دیدید که بعدا درست بشه؟
زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نکنم مشکلی داشته باشه، من خیلی اینجوری دیدم، یکی از اشناهامون بچه رفت کلاس دوم تازه نرمال حرف میزنه
ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2731
2740
عزیزم حتما ببرش گفتار درمانی چون با رفتن به پیش دبستانی و رو به رو شدن با بچه ها احساس ناراحتی میکنه و از مدرسه زده میشه
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
من اوایل استخدامم پایه دوم تدریس می کردم ،دانش اموزی داشتم که به ر می گفت ی اتفاقا خیلی هم باهوش و زرنگ و شیرین بود ،اسم خودش رویا بود که بهش می گفت یویا ،جالب بود که تو دیکته اصلا اشتباه نمی کرد فقط موقع گفتن اینجوری می گفت ،به نظرمن چون خیلی بامزه حرف می زد ودیگران خوششون می اومد اونم تشویق می شد اونطوری صحبت کنه ،حالا شما هم سعی کن هر کلمه ای که دخترت میگه شما درستش و تکرار کنید کم کم یاد میگیره درست بگه
من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم بهر دلها مهربانی، بی قراری ، یکدلی هر دلی را در کنار شاخه ای گل میکشم
2706