2752
2734
عنوان

پرو کسی بدین

52 بازدید | 11 پست

بچها چندتا بفرستین گیرم لطفا سریع 🥺🥺🥺

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://t.me/proxy?server=95.216.249.204&port=8085&secret=3QAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA=

کار نمیکنه خواهر 😶

من خودمو ادم قوی میدونم چون...‌‌‌‌...‌بقیشو تو بگو ..‌‌‌.......دیدی قوی هستی 😊😊😊 پس تحت هرشرایطی ادامه بده فقط ادامه ......‌
2731

جواب تاپیک که بودین😂😂 اراده کن تو میتونی😂😂😂قوی باش

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــ...امــّــــا...یه جوری برات سنگ صبوره...که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــ..به گرد پاش هم نمی رسن …
جواب تاپیک که بودین😂😂 اراده کن تو میتونی😂😂😂قوی باش

در مورد رابطه؟ 🙄🙄 نمیخوام خب 

در مورد رابطه؟ 🙄🙄 نمیخوام خب 

میدونم 😂😂 چون گفتی رابطه هم هست ... من نمیتونم ... گفتم تو میتونی تلاش کن😂😂

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــ...امــّــــا...یه جوری برات سنگ صبوره...که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــ..به گرد پاش هم نمی رسن …
میدونم 😂😂 چون گفتی رابطه هم هست ... من نمیتونم ... گفتم تو میتونی تلاش کن😂😂

بنظرت همه دارن؟ الان تو داری؟ من اصلا دلم نمیخواد حس .... بهم دس میده 

بنظرت همه دارن؟ الان تو داری؟ من اصلا دلم نمیخواد حس .... بهم دس میده 

بیا بهت بگم ... 

پسری؟ 🙄🙄🙄

نه عزیزم .. دخترم دورت بگردم