2737
2734
عنوان

دختر عمه‌ی حسودم

140 بازدید | 8 پست

ما اصالتا اردبیلی هستیم ولی ساکن تهرانیم بعد کل فامیلامون تقریبا اردبیلن،الان سه روزه اردبیلیم،دیروز دختر عمم رو دیدم،اونم همسن منه امسال کنکور داشت،ازم می‌پرسه کنکورتو چیکار کردی رتبمو گفتم بعدش دهنشو کج کرده میگه خوش به حالتون دیگه سهمیه دارید راحتید از همون اول راحت بفرمایید داخل دانشگاه بعد درحالیه که رتبه کشوری خودش بدون سهمیه دو برابر منه،من خندیدم هیچی جوابشو ندادم.

من خودم ناراحتم که با سهمیه قبول میشم ولی خب تویی که رتبت خیلی بدتر از منه که نباید اینو بگی،بعدشم سهمیه من پنج درصده اونقدر تاثیر گذار نیست که،نظرتون چیه حق با اونه به نظر شما؟

آره حق داره 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قبول‌کن زور داره واسه بقیه

ولی وقتی سهمیه کشوریت ازش بالاتره ک  حرفی نمیمونه

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2731
حق داره اون سهمیه ای که به شما تعلق گرفته بخاطر کار کسی دیگه بیخوده

من بدون سهمیه هم آخه بازم پزشکی تعهدی قبول میشم،یا رشته های خوب دیگه،از طرف دیگه هم رتبه خودش خیلی داغونه،کشوریش که بدون سهمیست ۲۵ هزاره من ۱۱ هزارم 

2740