2733
2734
عنوان

خدمتکار منزل و دزدی !

321 بازدید | 6 پست

امروز یک خانم جوونی رو آورده بودن بیمارستان سوانح،  

خدمتکاری که شوهرش پیدا کرده بود اول با قرص گیجش کرده بود بعد هم برا دزدیدن طلاهاش چون النگوها رو نمیتونسته در بیاره با گلدون شیشه ای زده بود تو سرش 😐 

دزد رو گرفته بودن ولی سرش حسابی ضربه خورده بود از بینیش خون میومد ! بچه کوچک هم داشت 

خانومها به هر کسی اعتماد نکنید که بدون شناخت تو خونه راه بدین ، این خانم شانس آورده بود طرف نمی‌دونسته همسایه طبقه پایین مادر خانوم و به دادش رسیده بودن ولی هممون این شانسو نداریم و متاسفانه ممکن اتفاقات بدتری بیفته 🤦

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

😑😑

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من کارگر خونه گرفتم پول اضافه بهش دادم کلی خوراکی و آجیل و لباس نو بهش دادم پول اسنپش رو دادم بعد از رفتنش دیدم قهوه و نسکافه از خونم دزدیده خواستم زنگ بزنم شرکتشون شوهرم نزاشت گفت لابد محتاج بوده

من کارگر خونه گرفتم پول اضافه بهش دادم کلی خوراکی و آجیل و لباس نو بهش دادم پول اسنپش رو دادم بعد از ...

کاش در همون حد باشه ! این بیچاره نمی‌دونم از ضربه به سرش بود یا تاثیر قرص منگ منگ بود خواهرش و مادرش گریه میکردن و ترسیده بودن ، می‌گفت رفته تو اتاق به بچه شیر بده احتمالا اثر قرص خوابالوش کرده یهو دیده زن داره خفه اش می‌کنه 😐 دیگه تا به خودش بیاد با گلدون زده بود تو سرش 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم