2733
2739
عنوان

تهدید توی گروه دو نفره واتسپ

118 بازدید | 15 پست

اگه یه گروه توی واتسپ بزنم و کسی رو توش اد کنم و پیام هام رو اونجا بفرستم واسش بعد که خوندشون پیام هارو پاک کنم میتونه به عنوان مدرک از اون پیام ها استفاده کنه؟

مختصر بخوام بگم این آدم جراحی ناموفق روی صورت من انجام داده، حق من رو خورده و خیلی زیاد عذابم داده و به دلایل زیادی که نمیخوام توی تاپیک بگم امکان شکایت کردن ازش رو ندارم.

آره اسکرین بگیره می تونه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مگه اسکرین شات مدرک حساب میشه ؟ پس میگفتن چون امکان ساخت جعلی اسکرین شات هست قاضی حتی نگاه نمیکنه بهش 

برای تکمیل آلبوم کاریم مدل رایگان هم میزنم (میکروبلیدینگ ابرو ) اگر تهران هستی و  تار موی ابرو نازک داری بهم پیام بده  ( سبک ژورنالی  مواد کاملا اورجینال )
2740
مگه اسکرین شات مدرک حساب میشه ؟ پس میگفتن چون امکان ساخت جعلی اسکرین شات هست قاضی حتی نگاه نمیکنه به ...

من اطلاعی ندارم اصلا فقط اینطور شنیده بودم  

برای تکمیل آلبوم کاریم مدل رایگان هم میزنم (میکروبلیدینگ ابرو ) اگر تهران هستی و  تار موی ابرو نازک داری بهم پیام بده  ( سبک ژورنالی  مواد کاملا اورجینال )
واقعا دادگاه قبول میکنه اسکرین رو؟

بله من تو نمیدونم هم اس ام اس هم واتساپ بود یا کجا ازم دزدی شد رفتم شکایت کردم،برادرم به مستاحرمون پیام داد ازش شکایت کردن،فقط این پیام تاریخ دارن طرف تا پنج سال می تونه شکایت کنه پش چیزی دیگه نگو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
بله من تو نمیدونم هم اس ام اس هم واتساپ بود یا کجا ازم دزدی شد رفتم شکایت کردم،برادرم به مستاجرمون پ ...

پیام رو مستقیم به شماره خودش نمیخوام بفرستم آخه، میخوام یه گروه بسازم اون رو هم اد کنم داخلش بعد به صورت عکس تایم دار حرفامو بنویسم توی عکس و بفرستم. عکس رو هم که دید از گروه بیرونش میکنم‌

2706