2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نمیشه حذف کرد اون خانومم اشتباهی به یه جای دیگه کلیک کرده که هکش کردن وگرنه با شماره کارت و شماره شبا نمیتونن کسیو هک کنن من الان چندین میلیون تو این سایتا سرمایه گذاری کردم انصافا هم پولمو دادن سودشم دادن

2742
نه نمیشه حذف کرد اون خانومم اشتباهی به یه جای دیگه کلیک کرده که هکش کردن وگرنه با شماره کارت و شماره ...

عزیزم یه توضیحی راجب این سایت ها میدین؟میشه کسب درامد کرد ازشون؟

آره میشه ولی بهتره مبلغ کم بذارین تا نگران از دست رفتنش نشین

از کجا این سایتا رو پیدا کنم چطور عضو بشم لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید خیلی پول لازمم دلم میخاد یه کاری چیزی انجام بدم خدا خیرتون بده

از کجا این سایتا رو پیدا کنم چطور عضو بشم لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید خیلی پول لازمم دلم میخاد یه ...

ببین میتونی حتی بدون سرمایه گذاری هم هرماه حدود ۱۲۰هزارتومن با تماشای آگهی کسب درآمد کنی همینجا بزنی سایت کلیکی نکست باکس برات میاره لینکشم هست

2740
ببین میتونی حتی بدون سرمایه گذاری هم هرماه حدود ۱۲۰هزارتومن با تماشای آگهی کسب درآمد کنی همینجا بزنی ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11246139/%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%a7%db%8c-30-%d9%87%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%aa%d9%88%d9%85%d9%86

ببین میتونی حتی بدون سرمایه گذاری هم هرماه حدود ۱۲۰هزارتومن با تماشای آگهی کسب درآمد کنی همینجا بزنی ...

خب بنظر شما هدفشون از این سایت چیه بهشون چی میرسه؟

خب بنظر شما هدفشون از این سایت چیه بهشون چی میرسه؟

خب من که از هدفشون خبر ندارم خودشون که نوشتن ایتخراج ارز دیجیتال دیگه بقیشو من نمیدونم بهتونم توصیه میکنم حتما مبلغ کم بذارین تا حداقل خدایی نکرده از دستتون هم بره ناراحت نشین

2706