2737
2739
عنوان

نظرسنجی اسم

145 بازدید | 11 پست

اسم دختر اولم روشنا

تعداد رای : 27
نظرسنجی
رونیا
9
33%
سوفیا
6
22%
هانا
12
44%
ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

الینا هم خوب میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هانا

رونیا هم خوبه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2731
هانا

نظرت با ست گذاشتن چیه

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

رونیا یجوریه هانا بهش نمیاد سوفیا بهتره باز 

شادیماه.نورا.

یه روزایی دیدم که هیشکی توخوابشم ندید 😔😔نخند به روز  روزگارمن اشک منو هیشکی ندید 🥲🥲قشنگ نبود خاطره هام  حتی یه بار هم  دلم واسه گذشته هام  پر نکشید🥺🥺امشب که لایکم میکنی🙏🏻 امضام خوندی ودرکم میکنی♥ میخوام خدا برات بخواد هرچی میخواستی ونشد هرچی صلاحت بودو قسمتت نشد🌹🌹 

واییییییی😍😍😍😍😍

رونیا خیلی قشنگه همینو بزار دیگه👍👍👍👍👍

من یه شخصیت کارتونی میشناسم اینقدر دختر شادیه مثل هایدی می‌مونه اسمشم رونیاست

کارتونه‌رو ببینه عاشق این اسم میشی

2740
نظرت با ست گذاشتن چیه

سلام عزیزم💗امیدوارم کوچولوت رو سالم بغل بگیری

حقیقتا من یه سرچ درباره زندگی تو کشور روسیه کردم و تاپیکی باز شد که شما اونجا گفتید یه دوستی دارین که اونجا دانشجوعه

امکانش هست آیدی اینستاگرامشون رو بهم بدید

سلام عزیزم💗امیدوارم کوچولوت رو سالم بغل بگیری حقیقتا من یه سرچ درباره زندگی تو کشور روسیه کردم و ت ...

سلام ممنون .این موضوع مال خیلی وقته بعد اون دوستم قشنگ ۷ سال هست درسش تموم شده و برگشته منم آیدی چیزی ندارم ازش 

واییییییی😍😍😍😍😍 رونیا خیلی قشنگه همینو بزار دیگه👍👍👍👍👍 من یه شخصیت کارتونی میشناسم اینقدر ...

آره منم بیشتر نظرم رو رونیا هست هم قشنگه هم به اسم دخترم میاد دوتا خواهر قشنگه اسماشون ست باشه