2733
2739
عنوان

دلم میخواد با یکی حرف بزنم

341 بازدید | 47 پست

امشب اصلا حالم خوب نیست کسی رو هم ندارم براشدرد و دل کنم کسی هم باشه دلم نمیخواد با حرف هام ناراحتشون کنم

یه حرف هایی تو قلبم سنگینی میکنه اما کسی نیست

حس نا امیدی داره خفه ام میکنه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چند وقت پیش از گریه کردن به عشقی که نرسیدم خسته شدم و حسشو چال کردم عشقو تو قلبم کشتم

بعد دوستامو تو قلبم کشتم چون نه اونا کنارم بودن نه خودم دیگه دلم میخواست بیشتر از این با ناراحتی هام برنجونمشون پس گذاشتمشون کنار

حالا قراره یه آرزوی بزرگ تو زندگیمو چالش کنم

بعد این خیلی تهی میشم

این حالمو خراب کرده

از بچگی آرزو داشتم یه زن شاغل و مستقل باشم

حالا بعد نه سال تموم شدن دانشگاه میخوام این هفته برمو کتاب هامو اهدا کنم کتابخونه

چون نه قراره ادامه تحصیل بدم نه قراره شغلی داشته باشم ازش نا امید شدم

قراره تا آخر عمر خونه دار بمونم

من نه توزندگیم به عشقم رسیدم نه به سبک زندگی دل خواهم نه شغلی دارمو نه هیچ دوستی

حس پوچی شدیدی دارم

حس بی فایده بودنو کم بودن دارم

2740
چون به هرچی تو زندگی خواستم نرسیدم و میدونمم نمیرسم

زندگی همیشه اونجوری که میخایی پیش نمیره .باید بعد هرشکست دوباره سخت تر تلاش کنی تا به اون چیزایی که میخایی برسی هرچیزی که ادمو نکشه قوی ترش می‌کنه 

عزيزم به نظرم به روانشناس مراجعه كن حالت بهتر ميشه، اين حالت هاي افسردگي هستش همه ي ماها تو زندگيمو ...

یبار رفتم اما بجای اینکه حالمو خوب کنه با حرف هاش بیشتر داغونم کرد

مزتیکه برگشته میگه خیلی قوی هستی که الان اینجایی هر کی جای تو بود خودکشی میکرد و یه مشت چرت و پرت دیگه تحویلم داد

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز