2733
2734
عنوان

به نظرتون کارم اشتباه بود؟

19 بازدید | 21 پست
خواهرم تازه بله برون شده. خونه مادرم اینا شیرازه من تهرانم. نامزدشم تهران. من یه سری وسایلمو که شیراز جا گذاشته بودم ایشون واسم اورد تهران. بعد به خواهرم گفتم ادرس خونه اشون رو بگیر شوهرم بره وسایلمو بگیره ازشون. چون امروز تولد دعوت بودیم. لازمشون داشتم. ایشون قبول نکردن و هرچی من گفتم خودمون میایم میبریمش قبول نکرد و گفت خودم میارم. منم تولد دختر خواهرشوهرم بود می خواستیم بریم طلا بخریم. باید تا 12 دیگه از خونه می رفتم بیرون. به خواهرم گفتم اگه میتونه تا 11.30 بیاد اگه هم نه 1 بیاد. خلاصه 12 اومد و خونه نیومد. همون پایین وسایلا رو داد به شوهرم. به خواهرم داشتم می گفتم نامزدت خونمون نیومده گفت با اون کار تو می خواستی بیاد؟؟؟؟
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
البته من با لحن بد نگفتما.. در ضمن من نامزدشو فقط یه بار دیدم و خیلی خیلی هم خجالتیه. اصلا فکرشم نمیکردم که روش بشه بیاد خونه ما بدون خواهرم!!
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدوم کار؟؟؟
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2740
بیخیال چند روز دیگه یادش میره
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
چرا بهش گفتم باید بریم واسه طلا. مغازه هام میبندن. ولی بازم شاکی بود. فکر کنم حتی مامانم هم شاکی بوده!!!
خب راست گفتین شما که گفتین خودتون میرین وسایل رو میگیرین خودش اصرار داشت.
2706