2737
2734
عنوان

کسی طلا اجاره میده؟

4671 بازدید | 15 پست
سلام دوست جونا
من واسه یه عروسی مهم میخوام طلاهامو عوض کنم ولی خیلی ضرر میکنم کسی از شماها طلاهاشو اجاره نمیده؟ یا جایی رو نمیشناسین که طلا رو اجاره بدن؟ من بیشتر توگردنی یا مدال خوشگل نیاز دارم چون لباسم دکلته هستش.
توضیح اینکه به قیمت طلایی که اجاره میدین من طلاهای قبلی مو امانت میزارم مثلا بجای چک. که همه اینا مستلزم اینه که بریم پیش یه طلا فروش. نظر جالبیه؟ قیمت اجاره هم توافقی. خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیلا جون عزیزم به نظرم به درد سرش نمی ارزه....تو این جامعه امروزی کسی نمیشه به کسی اعتماد کنه....میدونم شما خانمی و محترم ولی زمونه بد شده....عزیزم به جای این همه درد سر کشید برو یه سرویس مارک دار بدل از طلا بگیر عیییییییییییییین خود سرویس طلاشه...هیچ کسی هم متوجه نمیشه....زحمتت هم زیاد نمیشه....مگه میان گردنبند ادم رو چک کنن ببینن اصله یانه...به نظرم اینجوری خودتم راحت تری نگران گم شدن امانت و ....هم نیستی .....البته ببخشید نظر شخصیم بود عزیزم
2740
فقط 1% این احتمال رو بدید که خدای نکرده طلای امانتی دیگران که پیش شماست گم بشه اونوقت می خواید چکار کنید؟؟؟؟ آدم همون طلای قبلی خودش رو بندازه بهتره! یا اینکه این همه بدل که الان خیلی زیاد شده و همه جا هست خیلی بهتره تا اینکه یک عمر شرمندگی دیگران برات بمونه!
الناز جون ممنون از توجهت
راحیل عزیز منکه این قضیه رو هم حل کرده بودم. همون 1 درصدم اگه اتفاق بیفته طلاهای تو پیششه و میتونه بره دوباره همونو از بازار بگیره.
تقصیر شماها نیست کلا جامعه مون خیلی وحشتناک شده، همه دچار یه پارانویای خفیف هستن، همش به خصومتها و بدبختیا فکر میکنن و نیمه خالی لیوان. بعضیا اصلا حاضر نیستن حتی به نظرات دیگران گوش بدن بلکه چیزی یاد بگیرن. من این تاپیک رو با ترس و لرز نوشتم از ترس بدو بیراه های دوستان که البته اشتباه هم نکرده بودم و....
بگذریم
بازهم از همگی ممنون

یک قسمت سوالم هم این بود که شاید جایی رو بشناسین که اجاره بدن...
نیلی جان عزیزم هر کسی حق داره سوالشو طرح کنه و پاسخ دریافت کنه. قرار هم نیست که دیگرون بد و بیراه بگن یا نه. مهم اینه که به پاسخ سوالت برسی
اگه تو تبریز بودی خوب راهنماییت میکردم
شرمنده که نتونستم کمکی بکنم
نیلی عزیز چرا ناراحت می شی؟؟؟ کسی بد و بیراه نگفته!! من نظرم رو گفتم که من هیچ وقت همچین کاری رو نمی کنم! از من به شما نصیحت خواهرانه که اگه بدل داشته باشی ولی مال خودت باشه ارزشش خیلی بیشتر از اینه که طلا باشه و امانت! من خودم به شخصه از امانت می ترسم و چیزی هم به کسی امانت نمی دم مگر در موارد خاص که توی رودربایستی گیر کنم. من بخاطر خودت گفتم گلم! ناراحت نشو!
2706