2733
2734
عنوان

اگه رای طلاق تو دیوان رد بشه

459 بازدید | 21 پست

سلام بعد از دوسال انتظار پرونده طلاقم رد شد ب دلایل خیلی مسخره ک مثلا پرونده کیفری ناچیز داشته ازمایش اعتیادش منفی شده و... درصورتیکه این اقا بدنامه موادفروشه دختر میبره خونه و... و کلی سختی من باهاش کشیدم الان بعد دوسال و دوبار اعتراض رد شد میتونم دوباره درخواست بدم؟ 

پسرم همه دنیام 😘💋💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ب کدوم قاضی بگم دیگه قابل اعتراض نیست فکر کنم

چرا نباشع 

کلا میتونی برنگردی عدم تمکین برات میزنن تو دادگاه ازت میخوان تمکین کنی همونجا میگی نمیخوامش چند بار باید کراهتتو اعلام کنی

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
نه اونا هم ب نفع اون رای داده بودن فقط قاضی مشاور به نفع من گفته بود

ای بابا 

کاش همون دفعه اول ک بدوی علیهت رای داد پرونده رو ادامه نمیدادی

میسپردی ب وکیل 

عزیزم شما روی رای بدوی که اعتراض زدی برای همسرت ابلاغ تبادل لوایح رفت؟من پرونده حقوقی دارم بدوی ب نفعم رای داده الان تو مهلت اعتراض تجدید نظره

میخواستم بدونم از کجا بفهمم اعتراض رده یا نه

ای بابا  کاش همون دفعه اول ک بدوی علیهت رای داد پرونده رو ادامه نمیدادی میسپردی ب وکیل  ...

اره برا اونم تبادل لوایح رفت برو تو سامانه ثنا قسمت خدمات قضایی من لیست مرونده ها و چیزایی ک ارسال شده برای طرفین میاد

پسرم همه دنیام 😘💋💕
اره برا اونم تبادل لوایح رفت برو تو سامانه ثنا قسمت خدمات قضایی من لیست مرونده ها و چیزایی ک ارسال ش ...

الان آخرین چیزی که ثبت شده زده پرونده مختومه شده!!

بعد عزیزم همون روز ک اعتراض ثبت میکنی ابلاغ تبادل میره

یا حتما باید بیست روز تموم شه؟جسارتا چقدر طول کشید تجدید نظر رای بده?🙏🏻

الان آخرین چیزی که ثبت شده زده پرونده مختومه شده!! بعد عزیزم همون روز ک اعتراض ثبت میکنی ابلاغ تباد ...

فکر کنم بعد از ۲۱روز

من برج ۱۰پارسال اعتراض زدم برج ۱یا۲ امسال بود تجدیدنظر رای داد

پسرم همه دنیام 😘💋💕
 فکر کنم بعد از ۲۱روز من برج ۱۰پارسال اعتراض زدم برج ۱یا۲ امسال بود تجدیدنظر رای داد

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی جواب دادی 

امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته🙏🏻♥️