2733
2734
سلام میخوام بدونم که چه چیزایی سفارش دادید؟ به کی سفارش دادید؟ راضی بودید یانه؟ قیمتش حدودا چقدر شد؟ و آیا ارزش داشت یا نه!؟ مرسی
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فقط درباره کیکش میدونم که خیلی بدمزه بود مزه نفت میداد به خاطر خمیر یوفکا ؟ اسمشو نمیدونم چیه به نظرم اگر خواستی کیک تم دار بگیری یه کوچولو بگیر برای قشنگی برای پذیرایی کیک خوشمزه معمولی بگیر
آموزش عکس گذاشتن در تاپیک های نینی سایت http://8pic.ir/images/07qa7syjdovsngtbxfgd.jpg
2740
من خودم درست کردم.بار اولم بود یه کم وقتم گرفت چون هیچ تجربه ای نداشتم و از نت کلی چیز پیدا کردم و تو فتوشاپ درستش کردن.اگه فتوشاپ بلدی خودت درست کن کلی جلوی فامیل پز دادم.هزینشم خیلی ارزون شد
منم هر سال خودم درست کرد م هزینه چندانی هم نداشت شاید حدود بیست سی تومن هزینه پرینت و مقواهای رنگی و چسب حتی کلاه ریسه اپن ریسه مثلثی و... همه چیزشو خودم درست کردم
2706