2733
2734
عنوان

مصاحبه فرهنگیان

307 بازدید | 24 پست

بچه ها چقدر مصاحبه مهمه من تو مصاحبه گزینش چند تا سوال نمیدونستم مثل اسم مسجد روستامون اسم حسینه روستامون ولی اسم مسجد سر کوچمون ک تو شهرم و میرم گفتم . و اینکه چند سال من تهران زندگی کردم الان برگشتم شهر خودمون . گفتم ک من تهران نماز جمعه نرفتم اینجا رفتم .

گفتم نمیدونستم کجا برگزار میشه نرفتم . 

و اینکه گفتم تو ک متاهیلی خونه هستی بشین خیاطی کن و از این حرفا منم لال شدم هیچی نگفتم 

بعد گفت چ دعا هایی تا حالا خوندی گفتم ک زیارت عاشورا . انی سلمون لمن سالمکم و حربون لمن حاربکم و گفتم بقییش یادم نیست گفت شب قدر چیکار میکردین گفتم دعای جوشن کبیر الغوث الغوث خلصنا من النار و گفتم بقیش نمیدونم . و دعای توسل ک ۳ شنبه و ۴ شنبه میخونیم این کامل گفتم .

بعد راجب احکام غسل گفت ک کامل گفتم ازشم یه سوال پرسیدم گفتم راجب استحاظه برام بیشتر توضیح میدین ک گفت خانومه . و راجب غسل نفاس گفتم ک روز ۱۰ام میرن 

قران خوندم . نماز ایات پرسید درست گفتم . 

راجب نماز جمعه پرسید درست گفتم . 

امام جمعه اسمش چیه درست گفتم امام محله کیه درست گفتم حاج اقای روستامون کیه ک درست گفتم 

از فعالیت های مذهبی پرسید ک درست گفتم . گفت چقدر نماز جماعت میری گفتم ۷ بار در ماه 

نماز جمعه در سال ۱۰ بار 

راهپیماییم گفتم رفتم .کامل گفتم 

رای هم گفتم نتونستم شرکت کنم 

و راجب خونواده ام پرسید ک یه خونواده معمولیدارم ک کارمند نیستن 

نمیدونم الان چند درصد خراب کردم شما بودین از ۱۰ چ نمره ای بهم میدادین برای قبول یا رد شدن 

مصاحبه بیشتر برا رتبه های لب مرزیه... 

اگه رتبه ات خوبه می تونی امیدوار باشی

مطمئن باش هر کس که با امام حسین رفیق شود، تغییر می کند. "شهید ابراهیم هادی". آزمودم مرگ من در زندگیست/// چون رهم زین زندگی پایندگیست... 🌏🦋☁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از من اون موقع ها پرسیدن به حدی استرس داشتم منی که همیشه نماز میخوندم نماز غلط گفتم خخخ یه حوری میشینن سوال میپرسن انگار اینا رو بدونی بهترین معلم دنیا میشی خدا ازشون نگذره

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
رتبه من ۶۲۴۴ منطقه یکه

ظرفیت  پذیرش منطقه تون چطوره؟ 

مطمئن باش هر کس که با امام حسین رفیق شود، تغییر می کند. "شهید ابراهیم هادی". آزمودم مرگ من در زندگیست/// چون رهم زین زندگی پایندگیست... 🌏🦋☁
رتبه ۶۲۴۴ و تراز ۶۸۹۳

مصاحبه همیشه فرمالییتس بیشتر تراز و رتبه مهمه 

اگ رتبه خیلی بهتر از خودت زیاد نداری امیدوار باش

نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچ یک مردم این آبادی ....
2740
قبول شدی ؟؟؟

نه اون موقع پزیرش شهر ما کم بود اولویتم که ....رتبمم زیر ۲۰۰۰بود ولی قسمتم نشد 

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا
حدود ۲۰ نفر مخصوص شهر خودمونه

چه خوب 

2706