2733
2739
عنوان

رنگ مو در ماه آخر بارداری

149 بازدید | 7 پست

خانومای گل کدومتون ماه آخر از رنگ مو استفاده کردین ؟ آیا بی خطر هست ؟ 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ریسک نکن .دکترمن گفت چون ماه های آخرواسه تشکیل شدن ریه جنینه ،بهتره که رنگ نکنی 

البته خیلیارودیدم رنگ کردن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من سر پسرم استفاده کردم خداروشکر مشکلی پیش نیومد الانم ۵ سالشه.

الان دوباره باردارم ماه آخر تو فکرشم بزارم دوباره

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر پسرم استفاده کردم خداروشکر مشکلی پیش نیومد الانم ۵ سالشه. الان دوباره باردارم ماه آخر تو فکرش ...

خیلی سفید شدن موهام دوست ندارم این شکلی باشم بعد اومدنش 😩

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2742
خیلی سفید شدن موهام دوست ندارم این شکلی باشم بعد اومدنش 😩

یکی دو هفته قبل زایمان بزار مشکلی پیش نمیاد منم دوست دارم با رنگ و روی درست حسابی برم واسه زایمان چون بعدشم آدم درگیر بچس نمیتونه بزاره.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
یکی دو هفته قبل زایمان بزار مشکلی پیش نمیاد منم دوست دارم با رنگ و روی درست حسابی برم واسه زایمان چو ...

👌👌به سلامتی نینی بغل بگیریش🌹

👌👌به سلامتی نینی بغل بگیریش🌹

فدااات عزیزم تو هم همینطور🧡

2740