2737
2739
عنوان

سلام

100 بازدید | 6 پست

سلام خوبید بچه ها مادرشوهر من چند وقته مریض شده 

شوهر من کلی هم دکترش برده هم کلی خرج کرده دیروز به یه دلایلی باهم دعواشون شد بعد من هرچی میرفتم بالا میدیدم خوابه ولی بیدار میشد یا گله شوهرمو می‌کرد یا گریه میکردم من ترجیح. دادم طرف کسی رو نگیرم بعد ترسیدم حالش بد بشه وقتی دخترش زنگ زد حال مامانش رو ازم بپرسه من گفتم داره گریه میکنه بیا یکم پیشش باش حال و هواش عوض بشه بعد که شوهرم فهمید داره گریه میکنه رفت بالا سرش داد زد که داری نقش بازی میکنی و کل روزمون به فنا رفت بعد امروز طبق معمول دکترش برد کلی واسه ش خرید کرد باهم خوب شدن اونوقت من رفتم بالا بهش سر بزنم تقریبا نیم ساعت هم بودم دراز کشیده بود پشتش به ما بود و بیدارم بود اصلا بهم محل نداد منم اومدم پایین شوهرم میگه چرا اومدی پایین بهش میگم به این دلیل میگه تو باید میرفتی صداش میکردی حالشو میپرسیدی من میگم من به عنوان مهمون رفتم دیدنش نمیگم پاشه از من پذیرایی کنه و... میگم حداقل به سمت ما میچرخید 

شما جای من بودید ناراحت می‌شدید یا نه ؟؟؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12054101/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%86%d9%85%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c%d9%86-%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c%db%8c%db%8c%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d9%85%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7با اجازه اسی 

تروخداااا همه نظرشونو بدن ک بعدا پشیمون نشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا نفهمیدم چرا از دستت دلخوره. 

ولشون کن. 

حق به تو میدم.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
شما بودی بازم میرفتی بهش سر بزنی یانه 

نه بابا من و همسرم یه شهر دیکه زندکی میکنم مادرشوهرم و پدرشوهرم شهر دیگه زندگی میکنن همسرم تک فرزند هست 

هر چند ماه یه بار میریم و میایم اصلا هم بهشون زنگ نمی‌زنیم ول کن بابا من باشم تره هم خورد نمیکنم برای مادرشوهر و پدر شوهر... مادرم ۳۱ مادرشوهرش که عمه اش هم بود جمع کرد آخر دوتا عروس دیگش که غریبه بود از مادر بیشتر دوست داشت مادرم و ما هارو همه حا خراب میکرد یاد گرفتیم که زیاد مادرشوهر و پدر شوهر رو بزرگ نکنیم یعنی اصلا بزرگ نکنیم

متعهدم به قلب مهربونت تا آخر عمرم .. 💍❤️ M 💍❤️