2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برو پیش یه متخصص اعصاب یا ارتوپد بگو یه نامه واسه دکترت بنویسه که این خانوم واسش زایمان طبیعی خطرناکه,البته اگه نمیخوای طبیعی زایمان کنی این راه حلشه,دکتر زنانت اون نامه رو به بیمارستان که نشون بده قبول میکنن سزارین بشی
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
2742
اگر دیسکت مربوط ب مهرهای پایینی باشه معمولا ارتوپد نامه میده میبرن تو کمیسیون و با سز موافقت میکنن....دوستم دیسک داشت ولی مربوط ب مهره های بالایی کمد بود دکتر موافقت نکرد.
منم به دکترم گفتم اگه نخوام طبیعی زایمان کنم باید چیکار کنم,گفت مشکل یا بیماری خاصی نداری؟، گفتم یه بار چشمامو که ضعیف بود عمل لیزیک کردم گفت برو پیش چشم پزشک بگو یه نامه بنویسه که زایمان طبیعی واسه سلامت چشم این خانوم خطرناکه اون نامه رو که بیاری واسه من دستم باز میشه و به راحتی میتونم سزارینت کنم
2740
من یه سیاتیک ساده داشتم قبل از بارداری الان که هفته 24 هستم اصلا نمیتونم راه برم از بس درد میگیره یه قدم که برمیدارم میخوام از درد بزنم زیر گریه,دیگه دیسک که بدتره,چطوری راه میری؟