2737
2739
عنوان

شنیدم جاریم بارداره خیلی ناراحتم

1162 بازدید | 64 پست

از یکی از فامیلای شوهرم شنیدم جاریم بارداره‌ و خیلی ناراحت شدم 

البته نه از اینکه بارداره

از رفتاراش توی این چند سال هر کار خواست کرد هر جور که بگی کینه کرد و ازش حرف شنیدم پشت سرم

حتی من سر پسرم که باردار شدم تو یه جشن منو دید اصلا تبریک نگفت فقط گفت باورم نمیشه همچین کاری کردی(به حالت تمسخر) دنیا که اومد ۳ سال و نیمه هنوز نگفتن مبارک باشه هنوز نیومدن ببیننش هر جا هم ما رو دیدن پشتشون کردن چند بار شاپ دعوت کردیم نیومدن 

حالا شنیدم بارداره خیلی فکرم مشغول شده

من الان چیکار کنم شوهرم باید چیکار کنه

فقط موندم ببینم پدرو مادرشوهرم چیکار میکنن

هیچی عزیزم 

من باشم هیچی نمیگم 

اصلا هم به روی خودم نمیارم 

چیزی هم نمیدم 

چیزی که عوض داره گله نداره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

اون حسوده،ولی مگه توهم حسودی؟اتفافا دیدیش برو باخوشحالی تبریک بگو ،بگوشنیدم خیلی خوشحال شدم برات انشاله ب سلامتی ب دنیا بیاد

اندی: یه چیزی هست درون تو که اونا نمیتونن بهش برسن یا لمسش کنن،اون ماله توعه !رد : درباره چی صحبت می کنی؟اندی: امید ⭐️🐋                                                       وطنم رها خواهی شد شاد خواهی شد..✨                            من یه دختر آزاده ام🙋🏻‍♀️ ‌/                                                   🌸اتفاقا ناراحت شو،بذار حس غم و دلتنگی و عصبانیت خفه ت کنن،اون آهنگی که غمگینت میکنه چون باهاش خاطره داری رو پونصد بار گوش بده،تمام اتفاقای بدی که بهت آسیب زدنو هرشب قبل خواب مرور کن.برای نبودن یه آدم تو زندگیت که هنوز توی قلبت نمرده غصه بخور،با کله برو توی خطر،توی تمام حسای بد و با سلول سلول بدنت حسشون کن. احساساتتو نادیده نگیر. با تموم وجود زندگیشون کن تا تایم طولانی که باید برای اتفاقای بد بگذرونی بگذره.تا بتونی برای همیشه بپذیریشون و یه نفس راحت بکشی. تا توی ذهنت برات تموم شن یجا.فرارنکن.واسا از حقیقتای تلخ زندگیت و احساساتت کتک بخور.چون اگه نادیدشون بگیری تو ذهنت برات حل نشن،یا یه مدت براشون ناراحت نمونی حسودیشون میشه و دیر یا زود دوباره بهت حمله میکنن و نابودت میکنن،به تازگی روز اول..🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر اهمیت میدی بهش توام دیدی حس کن گاو میبینی والا 

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

فکر چی میکنی دقیقا؟

خب همون جوری که اونا رفتار کردن، همونجوری باش باهاش

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2738

عزیرم اینطور که گفتی اون داره زندگیشو میکنه با شمام رابطه نداره اونوقت تو میشینی غصه میخوری که چنینو چنان شد بیخیال بابا 

شما روح ندارید بلکه روحی هستید که جسم دارید👻 بدترین احساس دنیا اینه که، ندونی باید صبر کنی یا بیخیال شی🥺دارای مقام ۶ بار ترکیدن کاربری👸🏆
هیچی عزیزم  من باشم هیچی نمیگم  اصلا هم به روی خودم نمیارم  چیزی هم نمیدم  چ ...

اصلا سر دخترم هم با زور مادرشوهرم کادو داد اونم نصف کادوی که ما به دخترش دادیم

سر عروسیمون از پدرشوهرم پول گرفتن کادو بدن به ما ندادن گذاشتن جیبشون باز مادرشوهرم برای حفظ ابروش تو پاتختی از خودش کادو داد گفت اونا دادن پسرم که هیچی اما من حتی خونه اجاره هم می‌کرد گل و شیرینی و کادو میبردم

اون حسوده،ولی مگه توهم حسودی؟اتفافا دیدیش برو باخوشحالی تبریک بگو ،بگوشنیدم خیلی خوشحال شدم برات انش ...

اتقدیر بد دله نسبت به من جلوی جمع جواب سلام یه جوری میده همونجا گریم درمیاد

اون حسوده،ولی مگه توهم حسودی؟اتفافا دیدیش برو باخوشحالی تبریک بگو ،بگوشنیدم خیلی خوشحال شدم برات انش ...

عزیزم این خیلی خوبه 

ولی گاهی آدم می‌ترسه از اینکه طرف فک کنه دیدی کارم درست بود دیدی من چقد مهمم که اینکارا رو باهاش کردم ولی بازم اون اومد دنبالم؟ دیدی ناراحت نشد؟ دیدی من هرکاری هم باهاش بکنم مثل سیب زمینی میمونه اصلا براش مهم نیست؟ دیدی ناراحت شد ولی چیزی نتونست بگه؟ کاری نتونست بکنه؟!.......... 

من واقعا از اینجور چیزا میترسم 

وگرنه این توصیه شما رو بهش میکردم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706