2733
2739
عنوان

سوال دارم کسی میدونه چرا

21 بازدید | 7 پست
این ماه یکم ورزش کردم دویدم و طناب زدم البته خیلی نه ولی الان چهار روز مونده ب پریودم سینه هام خیلی درد میکنه خیلی اصلا دستم میخوره بهش اشکم در میاد قبلا قبل پریود درد داشتم ولی نه انقد شدید.بخاطر ورزشه؟ممکنه عقب یا جلو بندازم ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزش سنگین و کاهش وزن شدید، باعث به هم خوردن نظم قاعدگی میشه ولی درد سینه ها ربطی به ورزش نداره؛ قبل از قاعدگی، معمولا سینه ها متورم و دردناک میشن؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2731
چرا پستات صفره؟
آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
2740