2733
2734
عنوان

دکلره کردن مو دربارداری

241 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من تازه رفتم تو ۸ ماهگی وی قسمت جلوی موهامو بصورت فیس فریم میخوام دکلره کنم

ب نظرتون ضررنداشته باشه برا جنین؟

کسی هست تو حاملگی دکلره کرده باشه؟🙏🙏

ضرر داره

حتی هفته اخر هم میگن نکنین بهتره، ولی اگر کسی میخواد دکلره کنه بعد از هفته ۳۷

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

به نظرم نکن میگن روزای آخر خطر نداره

ولی به نظرم بازم نکنی بهتره

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2740
یعنی ممکنه چیزیش بشه؟ مگه فقط بخاطر بوش نمیگن ضررداره؟

کلا رنگ مو و اینجور مواد شیمیاییه

من شنیدم ممکنه باعث کوری بچه بشه

به نگرانی و پشیمونیش نمی ارزه

بذار یه ماه دیگه دنیا اومد با خیال راحت برو هرکار میخوای بکن

تو بارداری رژ زدن هم ضرر داره چه برسه دکلره از بلاگرا یاد گرفتید اینم تو حاملگی رنگ بزارید حتما!!🚶

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706